Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Ceva "piese"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Vitrina
Salut
Am ceva "piese" de care as vrea sa scap smile.gif cine ia mai multe beneficiaza bine inteles si de o reducere.

4 fete de ushi in stare excelenta - 120lei
Plafon/stalpi (tapiteria doar icon_mrgreen.gif) in stare excelenta - 100 lei
Parbriz + luneta + 2geamuri fata +2geamuri spate - 250 lei
Trapa manuala - 50 lei
Bord scoica (intr`o stare nu prea grozava) - 40 lei
Incuietori spate + macarale spate - 30 lei
Portbagaj (nu e stramb nu e ruginit) - 80 lei
4 usi - nu prezinta lovituri sau rugina la exterior (pe ici pe colo in interior) - 150 lei
Triple inegrite - 50 lei
2 Scaune fara shinele de se prin in podea (clasice)+ tetiere - 50 lei
1 bancheta piele neagra (fara spatar) clasica - 40 lei

si cam atat smile.gif nu stiu cum vi se par preturile pt. ca nu le cunosc pe cele din magazin (cu toate ca am vecine 4 magazine de piese auto) dar sunt negociabile rolleyes.gif

Sunt din craiova ... trimit oriunde prin orice (curier / posta).
Contact : 0743.083.660
ID : nitzu_andrei
sau aici icon_mrgreen.gif excl.gif
italianu
sal mar interesa trapa ,este in stare buna ,o poza\ceva ,are geam fumuriu?/
Al3XxX
pentru ce masina sunt fetele de usi? Sunt tot din craiova si poate te scap eu de ele.Eventual pune niste poze
Vitrina
Salut
Trapa este in stare buna ... se inchide perfect ... nu are probleme. Geamul ei are niste "puncte" (cum au majoritatea trapelor) au rol de "fumuriu" (nu`s facute de mine ci de fabricant - daca nu iti ajung alea poti da cu sprayu)

Fetele de ushi ... o sa pun maine poze. daca esti din craiova da`mi un ADD ca poate stam aproape unu de altu si le vezi "live" blush.gif

as prefera sa dau tapitzeria plafonului cu tot cu trapa, pentru ca tapitzeria este taiata dupa trapa. (ambele in stare excelenta)
PS !! - trapa, triplele, tapitzeria, bordul, ushile, geamurile si cam tot restu pieselor ... sunt de pe BNZ (poze cu piesele le gasiti prin forum) la cerere fac si poze mai clare ..
RECTIFIC ! : ushile nu au rugina (f putin in interior jos cam cum au toate daciile) ... bordul este in stare BUNA (trebuie doar curatzat de praf si mizerie .. si are decupatura pentru player) ... luneta are dezaburire
poze cu trapa (prafuita .. si gunoaie din vitza de vie .. sus pe ea
poze cu interiorul (si el cere o carpa uda)

mai multe poze la cerere ..
dacia_jmx
S-a dat trapa!!!
Vitrina
Maine o trimit spre giurgiu ph34r.gif
Vitrina
Trapa s`a dat smile.gif

Nu vrea nimeni mai multe "piese" ? sa ii fac o reducere buna rolleyes.gif
Vitrina
Cine le ia pe toate are o reducere substantiala icon_mrgreen.gif
dacia_jmx
astazi am ridicat trapa smile.gif scz de intarziere dar nu am putut sa o ridic mai devreme.
abia astept sa o montez wub.gif
Vitrina
smile.gif sper ca a ajuns OK.
Scuze pentru jegu de pe ea ... am impachetat`o repede ca inchideau aia la curier smile.gif
VALABIL restul pieselor in afara de TRAPA
preturile sunt negociabile
Minel
QUOTE(Vitrina @ 16 Nov 2008, 21:42)

4 fete de ushi in stare excelenta - 120lei
*



Sper ca ai glumit cand ai scris 120 lei huh.gif


Noi noute de la magazin , sunt maxim 70 lei , exact acelasi model ca si al tau !!! wacko.gif

Chiar am fost interesat de asa ceva , dar la pretul care il ceri , m-as mira sa le vinzi ..... dry.gif
Vitrina
Nu mai fi asa rau smile.gif am specificat ca nu stiu preturile din magazin si nici nu ma intereseaza. sunt dispus sa las din pret in anumite situati si cine e interesat suna si discutam blush.gif

app. sunt doar 70 lei TOATE 4 fetele ? in magazin.
Vitrina
nimeni nimic ?
ATENTIE ! smile.gif momentan nu ma veti mai gasi la telefon !! doar pe mess sau aici pe forum.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.