Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante megane tabla 15
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ghita1984
vand 4 jante de megane 2 de 15 tabla cu sau fara cauciucuri.


pret jante fara cauciucuri 3 mil
pret anvelope 1,1 mil bucata de iarna!! 195\65\r 15 poze la cerere pe messager


relatii la nr 0763606531 0747627343 id gina_giorgiana2000 sau bytu84
cristio_79
Esti din Iasi?Trimiti si in alte orase?Am dat numerele unui vecin care vrea sa cumpere.
B_37_DEE
dar nu mai folosii pozele altuia;)
ghita1984
sunt din iasi,pot trimite si prin curierat la cerere.cer scuze pt poza altuia...dar tot asa arata si ale mele.scuze inca o data

23 Nov 2008, 23:27:
sunt din iasi,pot trimite si prin curierat la cerere.cer scuze pt poza altuia...dar tot asa arata si ale mele.scuze inca o data
Byþu
B 37 DEE ai recunoscut poza (si nu pozele) , dupa varful adidasilor de firama NO NAME? radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif

I-ti dai seama ce a facut!!!!!!!!!!
14csm
Mai este valabila oferta ?
Sunt interesat doar de jante 4 buc.
ghita1984
valabil!
B_37_DEE
spre cultura ta generala adidasi aia no name sunt adidas dar nu cred ca are rost sa discutam ce marca sunt adidasi sau ce ideea este sa puna poza exact cu produsul lui sa stie omul ce cumpara;) ca asa vand si eu un renault megane dar pun poza cu unul tunat ca arata cam la fel;nu m-am suparat dar asa ca fapt divers
AndreiABS
Merg cele de Logan si sunt mult mai ieftine.
ghita1984
anunt valabil! b _37_dee....tu chiar nu ai treaba?!am jante de vanzare te intereseaza zi daca nu du-te si cumpara o gogoasa din coltu blocului si stai acolo la cioace.cer scuze moderatorului!
14csm
ofer 250 ron pt 4 jante.
bogdyMND
QUOTE(AndreiABS @ 24 Nov 2008, 12:00)
Merg cele de Logan si sunt mult mai ieftine.
*


Si la pariu ca ating etrierii pe fata?
i_am_sleek
si eu auzisem ca ating la etrieri.....
ghita1984
s-au vandut! se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.