Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] o buc guma vara
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dungatu
Poate sa fie rezerva de la un clio, poate sa fie cu tot cu janta, rulata maxim 20.000km, sa nu fie lovita,vulcanizata.
Black%Snake
Ai vreo preferintza de firma sau model ??? sau numai dimensiunea conteaza ?
radiozipp
am eu un tiger aproape nou dar este 165 / 65 / 14 50 ron .. daca te intereseaza.. da-mi un pm
dungatu
As prefera sa fie o rezerva de Symbol , daca se poate nefolosita, cu guma GY GT2.
Poate fi si altceva decat GY GT 2 caz in care as prefera 2 buc uzate acelasi nr de km si sa fie aceeasi marca, Dunlop, GY, Michelin, Pirelli, Continental, Firestone, Sava, Debica....
sebastyan
De unde esti ?
dungatu
Stau in Ploiesti, de sarbatori sunt in Craiova.
dungatu
Nu face nimeni curatenie?
dungatu
up
cmandrei
ReDeschis la cerere.
dungatu
sus
dungatu
up
dungatu
up

15 Jan 2009, 04:00:
up
dungatu
up
Adi R5
4 bucati la 80ron.
user posted image

dungatu
up
luclapin
Am doua bucati Debica Navigator 175\65r14 all season 140 lei ambele.
dungatu
poze cu ele daca se poate, ce dot au?
luclapin
Astea sunt http://reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=131310&hl= Le-am cumparat acum doi ani,nu sunt imbatrinite nici crapate.
dungatu
up
dungatu
up
dungatu
up
dungatu
up
dungatu
up
BasIc
Am 9 bucati Michelin Energy 175/65 R14 la alegere.Eu sunt din Brasov.Se pot posta si poze la cerere.Merita sa mai postez?Te-ai gandit cum intri in posesia lor daca vanzatorul e din alt oras?Brasov-ul nu ar fi asa departe:)
dungatu
Salut, ar fi posibil sa ajung la Bv sambata viitoare. Eu vreau sa iau doar o bucata. Ce rulaj au gumele,ce dot (luna,an fabr) si ce pret final ar fi ? Multumesc!

24 Feb 2009, 04:24:
up
dungatu
up
ionutfg
Din ce am inteles iti trebuie un guma ORBIT sau Huba buba.App ce nu-ti iei cauciucuri reesapate ca costa 90 lei bucata si tine destul
BasIc
intre 0 si 25000km maxim.......una din ele a fost pe o masina roata de rezerva...este cea la care ma refer cu 0km.Daca esti in brasov maine da un pm.
dungatu
Basic: ai PM

Ionut: mesteca nene in alta parte
dungatu
up
dungatu
up
dungatu
up

14 Mar 2009, 16:22:
up
dungatu
up
dungatu
up
dungatu
up
dungatu
up
dungatu
up
dungatu
up
gabygiovanny
daca te intereseaza un gt2 good year rulat max 5000km dar cu un petec pe interior lasa-mi un pm si fa-mi o oferta
dungatu
up
dungatu
QUOTE(gabygiovanny @ 6 Apr 2009, 20:10)
daca te intereseaza un gt2 good year rulat max 5000km dar cu un petec pe interior lasa-mi un pm si fa-mi o oferta
*



cu petic am si eu,vroiam ceva nevulcanizat...

up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.