Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Sport
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
SCHWEFFER
[Vand] o batranica din 89 care merge bine, am nevoie de bani si ar trebui sa mai bag pana in 5 mil in ea totusi. Cutie in 4 viteze, 65000 de km pe bune - unic proprietar. Vreau 500 euro - 0720632753 Eduard
SCHWEFFER
mad.gif hai sa mai scadem pana la 450 ca sa ne intelegem la 400...
SCHWEFFER
Ok, deja am intrat in criza de bani si de timp. 10 milioane o data, 10 milioane de 2 ori...
cipi_styl
in ce stare se afla masina??? ITP, asigurare si starea generala a ei???
EinarN
ITP / asigurare nu ma intereseaza. Poate fi si NEînmatriculata !

TRADU 10 milioane în euroni
dizzy
260 EUR
Hai Einarn ca iti iei masina
adrianpsk
8 ca e varza pe dedesubt
SCHWEFFER
Eu lucrez la Aeroportul Otopeni, am dus-o la mecanici si mi-au facut o lista cu piese: pivoti sup. + inf. , 2 furtune presiune frana, bielete antiroliu, placute frana, toba de mijloc+spate+coliere si tampoane toba. Asta e tot, in rest masina e perfect functionala si, din cat am mers eu cu ea, are si zvac. Inca 2 minusuri: revizia e expirata si cam sare de fund, ca sa zic asa - mi s-a spus insa ca din fabricatie modelul sport e cam saltareata. Daca nu obtin 10 mil sau 260 euroi o pastrez si la anul o duc la "rabla", as fi dus-o de acum insa nu pot face leasing sau rate deoarece am deja. Pe scurt, in masina mai intra niste bani insa nu cred ca face cineva cadou nici macar o troaca iar 10 mil nu e o avere. E pacat de ea sa rugineasca sau sa ajunga la fiare vechi, motorul si cutia sunt impecabile si nici rugina n-a mancat-o. Oricum tre' sa bag in berlina mea din '98 cel putin 5... Inca o data - 0720632753 Eduard.
EinarN
@ SCHWEFFER

Ai un PM de la mine !
cipi_styl
ok... 1000 ron dar o aduci u la Medgidia
SCHWEFFER
Masina merge asa ca pot sa vin pe roti la Medgidia, daca te intereseaza 0720632753 vorbim detalii.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.