Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Propunere topic
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
dacialoganmcv
am observat ca multi colegi nu stiu sau n-au auzit de aceste masini abandonate prin garajele de la Dacia si de la Renault, drept urmare propun:

Titlu topic: Masini prototip (numai gama Dacia si Renault)
Descriere topic: poze si comentarii cu/despre proiectele abandonate si versiunile neoficiale ale modelelor deja lansate (fara photoshop-uri)

de ex: D33, Logan, Sandero, Twingo II, etc.

Ce parere aveti? blush.gif
gotty
http://www.reno.ro/Concepte-f71.html
EinarN
Daca e sa se faca aici un topic din asta ar trebui separata Dacia de restul lumii deoarece e GHIVECI. Sīntem īn forum DACIA si nu forum RENAULT chiar daca Dacia este licenta etc.

Un Topc concept DACIA Si un SUBTOPIC pt. resul lumii pt. a avea o ordine informativa. Eu am deschis o discutie despre MD 87 deoarece nu am gasit acel topic vechi din istoria daciei decīt abea acum cīteva zile. L-as fi gasit la timp, n-as fi deschis topicul nou.

Īn diverse si cafenea de ex. este acelasi ghiveci.
Cauti informatii DACIA trebuie sa bughesti prin fel de fel de marci straine ore īn sir.

Cred ca ar fi si indicat a se deschide o categorie centrala MASINI IMPORT īntr-e DACIA DIVERSE si ENGLISH CORNER si sa se mute acolo tot ghiveciul de forduri, renault, mertzane, bmw si alte deastea.
gotty
Ba suntem forum Reno... 04.gif
EinarN
QUOTE(gotty @ 25 Nov 2008, 08:53)
Ba suntem forum Reno... 04.gif
*


Sus scrie DACIA CLUB si nu RENO.

Apropo RENO:

RENO este FIRMA DE PAPUCI.
Poate ai vrut sa spui RENAULT radmasa.gif
xcss
EinarN, mai sapa... Ia vezi cum sunt structurate forumurile astea... si de ce zicem Reno... si cate si mai cate... wink.gif
A l e x
EinarN, o mica sugestie. Raspunde cu un " radmasa.gif " zi ca ai glumit sau ca erai baut. Pana nu e prea tarziu.
gotty
Foarte tare !ai ++++ de la mine.... radmasa.gif
Serje
EinarN incearca sa intri un pic pe linkul asta de pe Reno.ro http://www.reno.ro/Propunere-topic-t131469.html si vezi ce zic baietii astia pe acolo.
driverx
Da' ai grija ca pe topicul dat de Serje este o clona a ta. Sa nu te sperii.
vis-a-vis
radmasa.gif
EinarN
Pai eu n-am intrat acolo ca credeam ca-i forumu de PAPUCI RENO a vreunui importator romān rolleyes.gif
Ov
numa' dacia a facut papuci, io nu stiam si de reno
EinarN
QUOTE(Ov @ 25 Nov 2008, 19:52)
numa' dacia a facut papuci, io nu stiam si de reno
*

Uite acuma sti ca RENO sīnt PAPUCI asa cum am aflat si eu ca la Dacia PicUp īi zice PAPUC.

Chiar azi am fost īn magazinul RENO cu sora-mea sa-si ia PAPUCI ca erai mai ieftini ca la NEW- YORKER.
gotty
bine ca stie vorbeste romaneste,ca mi faceam probleme....
CriSTI68
Einar Reno.ro si daciaclub.ro sunt practic la fel, ai sa vezi ca o sa iti mearga pe reno.ro contul de daciaclub.ro, dar sustin ideea sa se faca la fel ca pe reno.ro si pe daciaclub o sectiune Prototipuri/Concept etc etc etc
xcss
Si eu sustin ca sectiunea Dacia CLT sa dispara de pe DaciaClub. Alte opinii la fel de crete?...
Liviu
pentru ca se trece spre mod "cafenea" .. TOPIC CLOSED !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.