Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cu candidatii caror partide ati vota la
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
brigada_diverse
Cu ce partid ati vota pe 30.11.2008?
pt alte partide...cine stie ce mai sunt si nu le stiu...puneti-le aici...
marcian
sal.eu unu nu ma duc la vot,mai mult ca sigur o sa am ceva mai important de facut decat sa schimb hotii de acum pe altii noi ,care saracii,au nevoie de finante sa-si plateasca datoriile acumulate in campania lor scarbita.ca o mica paranteza a penibilului politic,au ajuns in asa fel incat sa ma sune la 10 seara sa ma intrebe cu cine votez?si ar fi mai bine sa votez cu ei (PSD) ca ei sunt cei mai buni.am dreptul sa NU VOTEZ ,deci nu ma implic,si sa nu aud pe nimeni cu replica ,,nu votezi ,nu existi,,
bygy007
acuma fiind unininominal votezi persoana si nu partidul (nu fac campanie) , de exemplu la mine (dupa cite am vazut ) candideaza Anca Boagiu si cu ea am de gind , este singura persoana de care am mai auzit
balky
Nu votez nici sa ma plateasca !
brigada_diverse
da doamne sa nu iasa PNL...ca scoate Tariceanu daciile din circulatie....
in rest..sa iasa care or fi dintre PD-L sau PSD+PC...
daca iese PNG-u o sa fie si mai bine.....un show mondenii zilnic....
omegabear
QUOTE(marcian @ 29 Nov 2008, 22:44)
sal.eu unu nu ma duc la vot,mai mult ca sigur o sa am ceva mai important de facut decat sa schimb hotii de acum pe altii noi ...............
*



voi proceda la fel
gotronic
PRM, sa nationalizeze tot ce sa furat in tara asta!!!! tongue.gif
Alexu7
Romania MARE !

icon_mrgreen.gif
Executron
PNL. Intotdeaua am fost adeptul doctrinei liberale. Cu Partidu' lu' Basescu sau PDL nu pot vota deoarece nu-l suport pe Basescu, de PSD nici sa nu aud, i-as exila pe toti, PRM e mort din punctul meu de vedere bine si restul nu conteaza.
brigada_diverse
desi simpatizez psd-ul(si-au facut treaba in cta) parca as vota cu pd-l(sunt persoane mai tinere si nu au personaje in partid precum "razgandeanu","prostanacul","bunicuta"
pnl ii detest...ca e tariceanu si ne scoate daciile din circulatie
prm....nici nu stiam ca mai exista
udmr ...nu am interesul
nicu022003
Pai asa sa faceti sa votati PSDu ca sa mareasca impozitul de la 16% la 25% smile.gif) radmasa.gif Eu o sa votez PNL sau PNG ramane sa ma mai gandesc smile.gif
ady77
Da, intradevar PNG-ul e o optiune mult mai buna, ca sa intre nebunul in Parlament tongue.gif
brigada_diverse
decat pnl-u..mai bn png-u
Merced
Stau si ma scarpin in fund toata ziua decat sa ma duc la vot...
gotronic
Mai bine te duci si pui 2..3 stampile (anulezi), ca daca nu, le raman buletine si voteaza ei in locul tau (pe cine vor).!! icon_mrgreen.gif
ady77
QUOTE(Merced @ 30 Nov 2008, 11:32)
Stau si ma scarpin in fund toata ziua decat sa ma duc la vot...
*


Cata curul ai daca iti ia o zi sa-l scarpini tongue.gif radmasa.gif
99AIM
QUOTE(cristitranca @ 30 Nov 2008, 08:18)
desi simpatizez psd-ul(si-au facut treaba in cta) parca as vota cu pd-l(sunt persoane mai tinere si nu au personaje in partid precum "razgandeanu","prostanacul","bunicuta"
pnl ii detest...ca e tariceanu si ne scoate daciile din circulatie
prm....nici nu stiam ca mai exista
udmr ...nu am interesul
*


Ce treaba si-au facut măi?ca au pus mana pe tot orasul cu mafia lor,ei asfalteaza,ei construiesc,ei dau autorizatiile de constructie-poti sa ai cel mai bun teren ca nu construiesti nimic daca nu decartezi la gaska lui mazare,vecinii tai construiesc dar tu nu sa numai vb de cum s-au retrocedat casele proprietarilor,acte false de mostenitor de la notari... de aia vreo 30 din gaska au urmarirea penala inceputa,
Hai Base infunda si gaska asta de sobolani rosii ai psd sa scapam de ei.
cristio_79
Am fost si eu la vot pana la urma.Si uitandu-ma eu asa pe buletinele alea,nu am dat decat peste niste cvasinecunoscuti care candidau in colegiul in care eu imi am domiciliul.Am sucit buletinele alea pe toate partile, de se facuse coada la cabina unde eram eu, am zis ca poate dau peste vreunul de care sa fi auzit macar asa, in treacat.Da' nimic.
Singurii cunoscuti erau candidatii din partidul "care este".Si uite asa,vrand-nevrand,mai mult nevrand,am votat exact candidatii din partidul pe care-l urasc cel mai mult (nu ca pe ceilalti i-as iubi eu prea tare) si cu care nu am votat nici o data pana acum.Daca tot am batut drumul pana la sectia de votare,macar sa fie un vot valabil.
Acum ma astept la injuraturi.

Nu o sa infunde nimic.In 2004 am votat alianta portocalie si pe Base'.Dupa 4 ani, nici macar 5% (este chiar foarte mult) din sperantele pe care le aveam nu s-au concretizat in nici un fel.Au fost 4 ani pierduti,4 ani de certuri,o politica fara nici un fel de orizont,politicieni care nu au facut decat sa-si spele rufele murdare de acasa la toate reuniunile internationale la care au participat,facand de ras o tara intreaga.Si aici ma refer la toti asa-zisii politicieni,din toate partidele,care candideaza doar pentru un singur scop.Pentru toti am un singur mesaj: showfinger.gif
bobo77
PNG-ul nu face pragul electoral nici la noi pe forum radmasa.gif
argon
PNL!
Victoras2001
QUOTE(bobo77 @ 30 Nov 2008, 22:00)
PNG-ul nu face pragul electoral nici la noi pe forum radmasa.gif
*


Pai daca sunt singurul care-l sustin... radmasa.gif
cristio_79
Daca i-a caftit Zmarandescu pe aia din galerie,ciu-ciu voturi pentru jiji. radmasa.gif
vis-a-vis
Si ca bun crestin sa alergi maicutele cu buldozeru', iar iti pierzi credibilitatea...
ydaniel
am fost la vot.da nu spun cu cine am votat laugh.gif
SiloS
N-are rost sa votezi... toti sunt o apa si-un pamant... niste hoti !
the_tavi
Mergeti la vot, macar sa injurati candidatii!
membru_DC
ups, am gresit topicul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.