Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Van PDA+GPS Mio 168 cu harta europei full
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
MihaiGSm
Dupa cum spune anuntul , vand Mio 168 cu aplicatia de navigatie Igo8 instalata pe un card de 2gb. Include harta europei full + evident, Romania. LA cerer pot baga si Australia, Rusia, America de Nord si de SUd, Africa + alte aplicatii destinade windows-ului mobile. Singura problema la el este faptul ca nu i-am gasit incarcator original si i-am adaptat un incarcator auto la specificatiile cerute de incarcare. Functioneaza perfect astfel de peste 2 luni. Pretul este de 300 ron datorita acestui fapt. Se include in pret si transportul prin posta excl.gif


link cu dispozitivul si specificatiile acestuia: http://www.accesoriitelefoane.ro/produse/m...-digiwalker.php
marius111976
poze ai harta romaniei este detaliata? se pot vedea filme pe el?

2 Dec 2008, 23:28:
suport pt partbriz are?
pribilean
si eu as fii interesat. din ce oras esti ... ?
MihaiGSm
QUOTE(marius111976 @ 2 Dec 2008, 23:27)
poze ai harta romaniei este detaliata? se pot vedea filme pe el?

<span class='edit'>2 Dec 2008, 23:28:</span>
suport pt partbriz are?
*



Harta Romaniei este foarte detaliata , pana la cele mai mici fundaturi si stradute ca si celelalte harti. Are update la harti pe septembrie 2008. Se pot vedea si filme pe el daca ii instalezi aplicatia de divx. Are windows mobile deci se pot instala multe pe el.



Din pacate nu am asa ceva la el. Dar se poate achizitiona pe undeva la 30 ron un support.

QUOTE(pribilean @ 3 Dec 2008, 09:49)
si eu as fii interesat. din ce oras esti ... ?
*




Sunt din odobesti , jud Vrancea.
pribilean
id-ul meu de mess este: pribilean
vorbim acolo
mersi
marius111976
ofer 250
MihaiGSm
vandut cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.