Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intrebare
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
L!nuX
De ce a fost inchis acest topic : http://reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=129674&hl= ??

Eu unul nu am cerut asta .
adip
Din regulamentul sectiunii Bursa care poate fi citit la http://www.reno.ro/index.php?act=announce&f=5&id=2
9. Topicurile la care nu s-a mai postat de 15 zile calendaristice sunt inchise automat.
Poate asta a fost situatia in cazul tau. Ai citit regulamentul inainte sa pui intrebari care au deja raspuns publicat pe site?
L!nuX
Am citit doar partea aceea de la sfarsit ce apare in josul topicului , ma gandeam ca in cazul in care era ceva important gasesc acolo .

Nu prea mi se pare corecta faza ca dupa 15 zile sa se inchida automat , in cazul in care vede cineva mesajul si nu are suficiente posturi incat sa imi dea PM nu imi poate lasa mesaj in post (noroc ca am lasat alt modalitati de contact smile.gif )

Se poate deschie ?
adi_ar
Scrie si asta la regulament, fa un raport si ti se va redeschide!
L!nuX
nu am gasit nimic , si am dat search dupa "raport" in ambele regulamente

imi poti indica exact punctul unde scrie ca sa pot deschide topicul in cazul in care un moderator cu acces nu mi-l deschide si mie ....
RADU__
MAi linux uneori este bine sa aplici metoda "crede si nu cerceta" mai ales ca este vorba despre o banalitate. Nu are nimeni nimic contra vanzarii tale si nici nu apare un conflict de interese. cat despre raport, nu stiu unde este, dar daca ai sa te adresezi unui moderator pe PM,probabil ca se rezolva problema. Am avut si eu o asemena situatie si am primit aceeasi explicatie, apoi topicul s-a redeschis si am fost atent. Altfel cred ca ajungi in alta extrema (agasezi) si zau ca nu este cazul. Ok. Bafta si minuni!
L!nuX
nu am nimic cu nimeni , vroiam sa deschid topicul si nu gaseam acel raport smile.gif si ma gandeam ca in cazul in care un moderator cu acces la acea sectiune poate mi-l deschide smile.gif
AlexV
Merci Radu pentru ajutor.

L!nux, topicul tau este acum deschis. Daca in 15 zile nu te ocupi de el, se inchide iar automat. Butonul de report se gaseste in partea stanga sub fiecare post. apesi pe el, scrii mesajul si el ajunge la moderatori.


si inca o chestie: Pentru cei ce inca posteaza folosind butonul report, in ciuda textului cu rosu care apare, NU MAI INCERCATI SA POSTATI FOLOSIND BUTONUL REPORT. mesajele nu apar pe forum.
liviu2004
E grele si e multe.
L!nuX
Multumesc pentru ajutor .
Din cunostintele mele acel buton pe un forum este folosit pentru a raporta 'de obicei, alti useri .
Am inteles acum smile.gif

ZLATE58
Am si eu o intrebare ptr unul dintre moderatori:dupa cum vedeti sint nou pe acest forum si vad ca in ultimele postari mi-a aparut jos dupa nume un mesaj cu AVERTIZARI 0. intreb si eu ? de ce?
adip
@iliecocu: inseamna ca nu ai fost avertizat pana acum pentru incalcari ale regulamentului. Dar se poate rezolva a.i. numarul (care e de fapt un procent) sa urce , depinde numai de tine smile.gif
ZLATE58
bine inteleg asta ,dar nu pricep cu ce am incalcat regulamentul?
deconectat
Nu l-ai incalcat cu nimic...inca. smile.gif
Asa apare la toti userii. Daca o sa-ti scrie acolo altceva decat 0%, atunci intreaba cu ce l-ai incalcat. smile.gif
l@u
Baaa !!!!!daca e zero inseamna ca e zero ce dreaq nu intelegi ?
logan1.5dci
QUOTE(l@u @ 2 Jan 2009, 21:32)
Baaa !!!!!daca e zero inseamna ca e zero ce dreaq nu intelegi ?
*



"c) Nu este permisa sub nici o forma folosirea unui limbaj necivilizat"


l@u, dezcordeaza-te biggrin.gif

De multe ori ma intreb, ala (din avatar) e ochiul tau?
loganfan2008
dati-i ma si lui un 10, de ce sunteti asa zgarciti... laugh.gif

Intrebare: gasesc si eu pe aici pe forum valoarea actiunilor Renault cotate la bursa?

PS: n-am gasit nimic la Zona Financiara sad.gif
AR-18-MOS
QUOTE(logan1.5dci @ 2 Jan 2009, 22:06)

De multe ori ma intreb, ala (din avatar) e ochiul tau?
*


Cam maro, ochiul lui ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.