Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Stikere Renault F1 si RS
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
StikereRO
Pe stoc am:

-20 de bucati cu Renault F1 Team (10 albe, 10 negre). Dimensiune: 200 x 36. Pret 5 lei bucata. Pret promotional: 3 lei daca le cumperi pe toate.
-10 bucati cu Renault Sport (5 albe, 5 negre). Dimensiune: 160 x40. Pret 4 lei bucata. Pret promotional: 3 lei daca le cumperi pe toate.
-4 seturi (a cate 2 bucati fiecare set) cu patratele (2 seturi albe, 2 seturi negre). Dimensiune: 250 x 170. Pret 10 lei setul. Pret promotional: 30 de lei toate cele 4 seturi.

user posted image

8 Dec 2008, 00:16:
Pretul si oferta au fost modificate...
draculiq
sal
eu vreau toate cele 4 seturi numa sa fie pe negru pt ca masina mea este alba.eu sunt din timisora....cum facem?
StikereRO
Din pacate nu am suficiente posturi ca sa iti pot trimite un mesaj privat.

Ma poti apela pe messenger la adresa stikere_ro si discutam toate detaliile acolo.
stanyc2003
Salut eu vreau 1 buc F1 Team si 1 buc Renault Sport pe alb si un set patratele pe alb

Cum facem? Sunt din Bucuresti
StikereRO
Pot trimite prin posta iar transportul costa 6 lei.

Mai exista si varianta cuplarii. Daca sunt mai multi doritori din Bucuresti, pot sa trimit o comanda totala unuia dintre dintre ei si astfel se plateste transportul o singura data.

Trebuie sa specific ca in cazul in care in urma cuplarii mai multor doritori numarul de autocolante atinge numarul pentru promotie, pretul pe bucata este cel promotional.
mateim
scuze acum am vazut ca nu esti din buc am vazut postu`l tau mai tarziu
StikereRO
Au mai ramas asa:

- 12 bucati Renault F1 Team (5 albe si 7 negre). Pret 5 lei bucata. Promotional: 3 lei bucata daca le iei pe toate 12;

- 6 bucati Renault Sport (3 albe si 3 negre). Pret 4 lei bucata. Promotional: 3 lei daca le cumperi pe toate 6;



@draculiq: patratele nu mai am deloc, insa daca doresti, iti pot face si iti pastrez pretul promotional (4 seturi = 30 de lei, ce culoare vrei tu). Ma poti apela pe messenger, la id-ul stikere_ro pentru detalii. Merci!
81mat
Din ce localitate esti?
Catalinmodena
Vreau 2 bucati mai mari pe fond alb(masina o am neagra) si inca 2 mai mici tot pe fond alb,sa le pun deasupra semnalizatoarelor laterale.
Ma poti suna la 0726109179 sa perfectam tranzactia.
StikereRO
@81mat: Craiova, dar se pot trimite oriunde in tara. Pretul transportului este undeva la 6 lei / colet.


@Catalinmodena: nu am mici pe stoc, dar se pot face. Daca nu uit, te sun maine, daca uit, ma poti apela oricand pe messenger la id-ul stikere_ro si vorbim acolo.
bambu
Crezi ca poti face patratelele pe griul jantelor? Daca nu poate imi dai macar formatul si incerc sa imi fac singur. Ms.
StikereRO
Se poate face... O sa revin cu ceva poze pentru ca am mai facut si pe gri.

Desi nu-l am pe stoc, iti pot oferi setul respectiv la acelasi pret ca si cele de pe stoc.
bambu
Ok, cand sunt gata imi spui si-ti dau adresa unde sa le trimiti.
StikereRO
Imi poti da adresa intr-un mesaj privat.
darem
Ai primit PM meu??
Ti-am dat o comanda?? Se onoreaza?
StikereRO
Bineinteles. Nu pot sa trimit PM-uri din pacate ca nu am un numar de posturi suficiente. Azi iti voi trimite comanda!

@bambu: Azi le voi trimite!

LE: Trimise amandoua!
StikereRO
UP!
vlpvlp06
Salut!

Poti lasa un numar de telefon?

Sunt interesat sa iau 4 seturi.
StikereRO
0723 234 976 Dan

Insa iti pot trimite coletul abia dupa sarbatori. Acum este minivacanta de sarbatori.


Sarbatori fericite si LA MULTI ANI!
bambu
Primit. Inca un client multumit. O sa iti dau add pe mess poate imi faci si mie niste stickere pt clubRS, doar ca sigla e in mai multe culori. Poti face asa, dar nu printuri?
VIPESUL
mergeti ma la reprezentanta renault si intrebati de aceste stikere si vi le da gratis ce naiba
bambu
Sunt sigle concepute de noi. Nu au cei de la reprezentante, nu vorbesc de cel cu f1 team
Catalinmodena
Da,am ridicat si eu stikerele.Nu pot spune decat ca-s multumit si ca puteti apela cu incredere.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.