Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Jante Megane2 15"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ikozma
Cumpar jante de tabla pt Megane2, J6,5x15, 4x100, ET 45.
ifopoison
salutare ikozma si la restul care o sa mai intre

ai deschis topic dar acum iti fac concurenta pentru ca si eu caut acelasi tip de jante; daca gasesti ceva la comanda sau vreun SH vreu si eu un reply PLS - eu sunt din constanta si am cautat 2 zile la rand si toti mi-au spus sa-mi iau gandul sa gasesc prin depozite sau magazine >>> ori la comanda (cele mai ieftine la 190 RON/buc) fie la Renault (260 RON)

ASA CA SUNT SI EU DORITOR ORICE OFERTA MA INTERESEAZA - SH este o varianta cu poze; deasemeni platesc si 3 sau 4 seturi de prezoane>> pentru TABLA

hai hai curaj nu va inghesuiti <<IARNA USOARA>>
ikozma
Eu caut de vreo 2 saptamani ceva second dar nu prea am gasit. Am gasit numai jante de Logan, care s-ar potrivi ca si dimensiune dar am inteles ca lovesc etrierele deci tot nu sunt bune.
In Cluj la nici un depozit SH nu mai au jante, deci singura posibilitate e sa-mi iau nou. Am gasit intr-un loc dar costa in jur de 210 lei bucata. Mai stau saptamana asta si daca nu gasesc nimic SH o sa iau din magazin noi.
Am vazut ceva magazine si pe net, eventual poti sa te interesezi la ei (http://www.depozituldeanvelope.eu/detaliiProdus/13567/jante_tabla/jante_tabla_6.5x15_cod_r1-1469.html), codul jantelor e R1-1469.
poseidon06
Salut !

Daca doriti noi, va pot ajuta cu jenti de tabla de la firma unde lucrez, dbtuning. Momentan, avem o promotie la 180 lei/bucata janta de 15'' pentru Megane 2. smile.gif
ikozma
Pretul contine si TVA? Si cam cat ar fi transportul pana in Cluj-Napoca?
poseidon06
Pretul include TVA, da. Transportul prin Fan Courier ar fi aproximativ 70 lei pana in Cluj-Napoca.
ikozma
Pretul intr-adevar este bun daca nu ar fi transportul. Cu transport iese aproape 200 lei/bucata, care e f. putin sub preturile din Cluj. O alta firma mi-a spus ca nu mai trimite in tara deoarece clientii reclamau ca jantele trimise cu Fan Curier erau deteriorate. Deci pt diferenta asta mica nu cred ca merita sa risc, le cumpar de aici. Multumesc pentru oferta.
ikozma
Am vazut aceasta oferta dar prefer jante de tabla pentru cauciucurile de iarna. E posibil ca voi fi nevoit sa pun si lanturi de zapada si astea nu prea merg cu jantele de aliaj.
MaxPayne
Vand eu un set de jante de pe un Megane II, dar numai impreuna cu cauciucurile... in caz ca esti interesat trimite un pm.
ikozma
Nu am inca PM, da-mi o adresa de mail sau mess. Sau scrie-mi un mail pe cluj78@yahoo.com. Ma intereseaza si cu cauciucuri, normal. Sa-mi dai cateva detalii... DOT, ce marca, etc, eventual poze.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.