Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] kit bluetooth Parrot dedicat Megane2,Scenic
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
danteo25
Kit bluetooth Parrot CK4160, dedicat pentru Renault Megane2 si Renault Scenic2.

Compatibil cu orice tel. Nokia, Motorola, etc

Se conecteaza la casetofonul (cd-ul) masinii si afiseaza pe displayul masinii toate functiile de apelare si mesagerie ale telefonului.

Convorbirile se aud in difuzoarele masinii, casetofonul trecand automat pe intrarea de tel in momentul in care trimiteti sau primiti un apel.

Pret 400lei, sigilat.
Pentru detalii, sunati la: 0763-676009
RADU__
spune-mi te rog daca foloseste mufa de preechipare telefon disponibila cu caracter optional si mufa de antena, ca cele din poza.
EU am cumparat masina cu preechipare pentru telefon si am aceste mufe speciale.
Ryk
daca am cd-playerul updatelist cel cu care a venit masina si nu cred ca are preechipare pt. carkit. Va functiona? Sunt necesare multe modificari?
ccezar2004
merge pe laguna II.2?... practic instalarea in ce consta? ca am gasit doar atat pe net... http://www.parrotoem.com/en/oemsolutions/ck4xxxstandalone
danteo25
Raspuns pentru toti:
Se scot mufele din casetofon (doua ISO si una mica galbena cu 6 pini) si se baga in cablul de la carkit. Apoi carkitul are inca un set de mufe care intra in casetofon (cd), identice cu cele ale masinii.
Deci daca aveti in casetofon (cd) doua mufe ISO (cate 8 pini fiecare) si una mica patrata galbena (6pini), atunci merge cu siguranta; acelea le scoateti si le bagati in cablul adaptor de la carkit.
AlexB2
Functioneaza si pe Megane II phase I? (cel cu afisajul rosu la radiocasetofon)

Cu multumiri anticipate,
Alex
danteo25
Daca are la casetofon (cd) cele doua mufe ISO plus inca una mica, patrata, atunci merge.

VA ROG SA-MI ADRESATI INTREBARILE AICI PE FORUM SAU SA-MI TRIMITETI MAIL. NU-MI TRIMITETI MESAJE PRIVATE DEOARECE NU AM DESTULE CREDITE (POSTURI) SI NU POT RASPUNDE.

DECI INTREBARI PE FORUM, PE MAIL (danyral25@yahoo.com), sau la tel:0763-676009.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.