Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante CURACAO 16"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
pit-bull
De vanzare 4 jante Curacao distanta 4*100 de pe Renault Megane 2.2 echipate cu anvelope dunlop m3 205/55 R16 91H rulate 2-3 mii de km (exista factura,garantie). pret 2600 ron
semit
curcao.. cur a sao sau curacao?
gotty
le vinzi si separat?
cat vrei pe jante?
pit-bull
Ai dreptate @semit, Curacao tongue.gif @gotty nu m-am gandit sa le dau separat as vrea sa le dau impreuna sunt echilibrate care are nevoie le pune direct pe masina.
Raylou
faci schimb cu jenti de tabla incaltate de iarna plus diferenta din partea mea? (sper ca sunt si ale tale incaltate de iarna)
pit-bull
Sa specific ca poate nu reiese din poze si din ce am scris pana acum, jantele sunt incaltate cu anvelope de iarna sunt printre cele mai performante.

@Raylou da cateva detalii despre anvelope, dot, rulaj, diferenta, putem discuta si pe pm sau mess.
pit-bull
Negociabil.
catalinmkm
Accepti jante 15 tabla Megane 2.2 cu anvelope Dunlop M3 195/65 R15 + diferenta din partea mea sau jante Rial Faro pe 17 cu anvelope Pirelli pZero Rosso 225/45 R17?
meganmar
SALUT.Mai este valabil anuntul cu cele 4 roti?vreau sa stiu ultimul pret!Multumesc.

29 Dec 2008, 16:03:
excl.gif
pit-bull
ultimul pret 2500 ron
meganmar
Ms.Bafta la vinzare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.