Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] PEUGEOT 406 2002 INSCRIS RO 4400 EURO
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mri
salutare. masina este cumparata de noua de la eurial in sept. 2002, echipare HUSKY. culoarea este albastru metalizat. motorizarea este de 1800 cmc 16v cu 116 cp. masina arata foarte bine si merge foarte bine.
Dotari:
geamuri electrice fata
inchidere centralizata
alarma viper
climatronic
4 airbaguri
senzori ploaie
senzori lumini
proiectoare
scaune incalzite
servodirectie
cas original philips
oglinzi electrice
abs
pretul este de 4400 euro
Ryk
stiu ca sunt offtopic si sper ca nu e cu suparare, dar de ce un pret asa mic daca toate sunt in regula la masina?
cristi87
cati km are??..si da....de ce asa ieftin??
Zippy
E criza mare monsher, sa vedeti targul vitan ce plin e de super-oferte. wink.gif
mri
pai sa va spun de ce pretul asa mic. deoarece multi cer si stau cu ele. eu vreau sa o vand. as putea cere si eu 5500-6000 dar asta ar insemna sa astept mult si bine. daca sunteti intr-adevar interesati, puneti acum 4400 euro la bataie si mergem cu masina unde vreti voi pt a o testa. chiar accept orice testare. masina are amortizoare schimbate, discuri, placute si merge stas. are 200mii km si sunt ai ei reali. daca as vrea as putea s-o dau la 130-140 mii pt ca masina se prezinta mult mai bine decat alte rable din targ cu putini km. am si revizii facute la peugeot pana la 160 mii km. cu respect
mri
up! fara variante
mri
4200 foarte urgent. accept orice testare la masina. are toate airbagurile, toate rotile, motor, nu are nici o problema, functioneaza foarte bine. dar se pare ca nu sunt bani! sad.gif
mri
se poate inchide, s-a vandut, multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.