Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Solenza Scala
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Woland
Vand Solenza Scala gris graphite, an fabricatie 2003, 45.000 km la bord, alarma, stare foarte buna.
Masina nu a avut accidente (cateva zgarieturi superficiale bare), are boxe Infinity fata/spate insa nu are radio-CD (Adica are un ALpine insa mi-au furat meseriasii fata la el).
Toate reviziile periodice facute, urmatorul ITP in iunie 2009, CASCO valabil pana la 12/06/09.
Pret = 3500 EUR.
dany_av
pune poze te rog, sunt interesat de aceasta varianta a solenzei. multumesc anticipat
Woland
Iata si poze. Masina e murdara, si luata din niste unghiuri ciudate, cat am avut acces pe langa ea. E parcata la servici (la 10 km de casa) si evident azi cand m-am dus pe acolo am uitat cheile de la masina acasa smile.gif asa ca, asta e tot ce-a iesit.

solenza_scala
Arata bine! Singurul pacat e ca e din 2003 si nu are airbag. Dar succes la vanzare!
razvan solenza
QUOTE(solenza_scala @ 27 Dec 2008, 18:09)
Arata bine! Singurul pacat e ca e din 2003 si nu are airbag. Dar succes la vanzare!
*


a mea este din 2003 si are air bag ce ii drept ii ca e din octombrie
maryus_83
QUOTE(solenza_scala @ 27 Dec 2008, 18:09)
Arata bine! Singurul pacat e ca e din 2003 si nu are airbag. Dar succes la vanzare!



Nu are airbag si ranforsari suplimentare dar e mai fasneatza. biggrin.gif
Woland
Da, ranforsarile si airbagul le-au introdus la sfarsitul lui 2003. A mea e din iunie, la vremea respectiva nu se puneau.
Evident ca in buna traditie romaneasca, ranforsarile respective nu fac altceva decat sa creasca greutatea masinii si evident, s-o faca mai "Logan" la demaraj. smile.gif
Woland
Gata, s-a vandut smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.