Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]DEZMEMBREZ DACIA SOLENZA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
radu_sibiu
Cine vrea piese de solenza sa ma contacteze. Masina e complecta. Eventual o vind asa.

Tel:0731689872

Mutat la bursa.
NYCKO22
pune ceva poze cu ea , si de unde esti?
radu_sibiu
sibiu. pt ce iti tre poze?
alinushy
salut, cat vrei pe toata masina, e avariata? cati km are si ce culoare e?
ronin33dan
Cat m-ar costa bordul cu ceasuri!!
radu_sibiu
alinushy masina nui avariata dar am avuto data la cineva si nu ia facut nici itp nici nik. nu mai am chef sa o fac asa ca o dau. culoare galbena.


Bordul nu te ajuta ca e solenza prima deci nu are decit 2 ceasuri
ronin33dan
Stiu ca-i Solenta !! Dar eu am o Supernova model Europa!!! Deci nu are decat un ceas si nici un alt indicator!!!

Zimi totusi un pret!
radu_sibiu
200 ron dar til demontezi. iti spuneam ca e solenza Prima
ronin33dan
Cum adica sa-l demontez eu????Sunt din Braila.O sa trebuiasca ca tu sa-l demontezi si sa-l trimiti prin posta romana cu plata ramburs !!
Cam asta ar fi sistemul care-l folosim noi pe aici !!! Altfel nu prea avem cum sa ne ajutam!

Numai bine!
Mihai San
radu ai PM!
vyalli
QUOTE(radu_sibiu @ 15 Dec 2008, 11:20)
alinushy masina nui avariata dar am avuto data la cineva si nu ia facut nici itp nici nik. nu mai am chef sa o fac asa ca o dau. culoare galbena.
Bordul nu te ajuta ca e solenza prima deci nu are decit 2 ceasuri
*




Cat vrei pe toata masina? Este functionala? Ajunge la Bucuresti? ce vrei sa spui ca acel''cineva'' nu a facut nimic la masina????

Multumesc anticipat
Valerika_str
catalizatorul mai este? cat vrei pe el?
cosmin_2300
Cat ceri pe motor si cutie ?
radu_sibiu
nu ajunge la bucuresti ca nu am chef sa ii mai schimb un pivot si o planetara

15 Dec 2008, 18:28:
catalizator 300 ron
motor+cutie 800 euro
Fancyman
[/quote]

Salut, ai pm
dmo.mihai
bloc lumini + bloc stergatoare? ce pret?
K-tlyn
Salut, m-ar interesa si pe mine bandourile (adica barele de plastic lipite pe portiere) si sita de plastic de la capota-compartimentul motor, supernova nu are asa ceva si intra multe frunze.
Astept un pret.
Merci!
abc

cat vrei pe jante ?
radu_sibiu
gentile sau dat
sergiu-iulian
salut.ma interseaza si pe mine banodurile laterale,daca le mai ai si la ce pret + plafoniera + sita aceea de la motor(de langa bidonasu in care bagi apa pt parbriz) daca o ai.ma intereseaza.ast rasp.mersi
dacialover
buna, m-ar interesa asa:
polita
panou usa stanga pasager
si chestia din poza
cam cat ma costa si transportu cat pn in arad?
Toate bune!
radu_sibiu
Bloc lumini si stergatoare 200 ron neg

18 Dec 2008, 09:36:
alternator 800 ron
Fancyman
In caz ca n-ai citit pm_ul : Ma intereseaza ansamblul spalator parbriz. Il mai ai ?
radu_sibiu
Fancyman da il mai am. 70 ron complect

dacialover solenza prima nu are piesa din poza ta
silvano
biggrin.gif salut!!
chederele de la portiere si portbagaj,in ce stare sunt?
cat vrei pe ele?
sunt din bacau!interesat!
stima! excl.gif
radu_sibiu
alternator dacia solenza 700 ron
dacialover
Dar polita si panoul usa stanga pasager?
birkof
Salut, ansamblul stergatoare brat cu/fara mottoras ... la ce pret il dai? Daca-l mai ai smile.gif

Toate bune.
radu_sibiu
birkof le mai am dar habar nu am de pret inca
silvano
[B] sad.gif poate ai timp sa mi raspunzi si mie...ca ma intereseaza chederele! rolleyes.gif
birkof
Ok, daca sunt in stare buna de functionare si esti hotarat sa-l vinzi, da-mi de veste ...
Te astept cu un PM. Bafta

Toate bune.
radu_sibiu
chederele sun ok. 50 ron
silvano
[COLOR=red]bine,daca sunt ok,iti dau 50 ron pe ele( chedere portiere+hayon)
da mi un pm cu un nr de telefon sau id de mess ceva...ca sa ti dau adresa...transportul prin posta il platesc eu. respekt.gif
(eu momentan nu pot accesa PM...ca sa ti trimit eu)
vlpvlp06
salut!

poti pune niste poze cu masina ca vedem si noi cam ce sa alegem?
solenza_scala
QUOTE(dacialover @ 19 Dec 2008, 14:23)
Dar polita si panoul usa stanga pasager?
*



Mi-ar trebui si mie asa ceva. Un pret te rog?
andri1940
Vreau si eu un pret pentru motorasul pas cu pas, adica asta notat cu 1 in poza:
radu_sibiu
silvano nr il ai la inceputul topicului
pm nu pot trimite nici eu
vlpvlp06 pun sui poze daca esti pasionat sa vezi o solenza la care ii lipsesc rotile
andri1940 dami mai multe detalii de unde e motorasul ala ca pt mine arata ca o masinarie de extraterestrii

solenza_scala din pacate polita nu o dau ca imi tre mie pannoul usa pasager il caut si iti raspund
birkof
Salutare,
Te-ai mai gandit pentru ansamblul stergatoarelor?

Toate bune.
florinc
Planetara dreapta in ce stare e?
Caseta de directie. Un pret pt ele...si poze cu masina ca poate ma mai intereseaza cate ceva.
Multumesc
radu_sibiu
florinc planetarele is date.
caseta directie 150 ron
silvano
sad.gif scuze,ma luat valul cu sarbatorile(si serviciul ma omoara),si nu am avut timp sa te contactez(iti iau sigur chederele dar mai am o rugaminte sad.gif )
Spune mi te rog frumos daca mai ai pompa de benzina(cea din rezervor cu tot cu ansamblu de plastic-adica toata cum e ea in rezervor...)ca a mea face fite nu mai baga la presiune normala si se zbate cand o calc plange.gif
Daca o mai ai da mi raspuns te rog si ti o iau si pe asta.(daca o iau platesc un curierat rapid...si iese mai bine pt amundoi ,tu ai siguranta ca le iau si eu le primesc mai repede)
cheers.gif SARBATORI FERICITE!!!!!!!!
marianno88
Cat vrei pe ea intreaga?
radu_sibiu
silvano pompa 200
maryus_83
Salut! Fa-mi si mie un pret pentru urmatoarele: Bara fata, far dreapta, capota, aripa dreapta si grila te rog.
iuliano_smile
Cat costa un corp clapeta acceleratie?
cristi_bbv
Salut, de pe la frane ce mai ai?
Pompa, tamburii cu totul si discurile + etriere.
Preturi...
alexandrusiri
macaralele de la geamurile fata le mai ai?m-ar interesa in special cea de pe stanga.la ce pret?merci
sorin007
salut !, m-ar interesa caroseria toata , usi capote doar tabla, c-am cat costa ?
crisadatyres
Salut, am nevoie de urmatoarele:chedere,cutie,si bara spate.fa-mi un pretle pui la fan curier si platesc transportul,0761.331.213 sau 0729.965.543
popasan
ma intereseaza si pe mine farurile+semnalizari, capota, aripa dreapta si radiatorul. fa-mi un pret pentru toate. mersi
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.