Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Nova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
abe4
Salutare baieti!

Am de vanzare o Dacia Nova fabricata in 1997 intretinuta si nu prea umblata, culoare albastru metalizat (vopsea originala).

S-au schimbat pe ea ceasurile de bord care au cedat (inlocuite cu unele de la dezmembrari) si tobele.

Masina nu are foarte multe imbunatatiri. Are doar GPL, volan sport in culoarea interiorului (bleu/negru) si Mp3 cu 6 incinte acustice: 2 boxe bass/medii/inalte - ovale pe spate, 2 boxe medii/inalte - rotunde in usile din fata si 2 incinte de inalte tot pe fata.

Are schibate urmatoarele: toata articulatia fata inclusiv placute frana si rulmenti; revizie generala motor (pistoane, carburator acesta a fost la carbotest curatat si reglat atat pe gaz cat si pe benzina, bujii, delcou, fise + ulei, filtru ulei, filtru aer, curele, garnituri... etc) parbriz, aeroterma .

Cauciucurile sunt foarte bune, atat fata cat si spate.

Functionala, inmatriculata, impozit platit, asigurare, ITP noiembrie 2010.

Ca probleme: momentan nu se mai aprinde lumina din bord datorita faptului ca am pus faza scurta pe pozitie (deci are o defectiune blocul de lumini) dar se rezolva blush.gif ; mici scurgeri de ulei pe la capacul culbutorilor (a fost initial strans prea tare si s-a cam deformat), are puncte de rugina doar pe haion; a suferit un mic accident in parcare si a avut o zgarietura pe aripa stanga fata (remediat si vopsit la nuanta).

O sa postez curand si poze interior exterior.

Relatii la telefon 0766.267.243 sau 0727.393.128 mail/mess:danielgeorgian.voinea@yahoo.com
Pret 1.800E sau 1.600E fara mp3 si boxe
abe4
"UP"
Motivul vanzarii ... detin si o vectra C de prin 2005 si nu vreau sa mai intretin 2 masini avand in vedere ca folosesc numai una.

Macar sa o foloseasca si sa se bucure cineva de masinuta daca tot am facut-o sa mearga foarte bine, nu!?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.