Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]GPS MIO MOOV 300 cu harta Romaniei 2008
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
vali_iacov
Pentru specificatii :

http://www.mio.com/us/gps-navigation-produ...cifications.htm

Are harta Romaniei full la nivel de strada si numar si card cu harta Europei full.

Suport parbriz, incarcator.

Are maxim 2 luni de zile. Updatat camere de supraveghere.

A fost 950 ron , se vinde cu 750 ron negociabil. Pentru Bucuresti fac livrarea personal.
Sh4rk
Ai PM
vali_iacov
nu pot raspunde la pm...nu am destule posturi

700 si in seara asta ti-l aduc, totusi sunt 250 ron diferenta fata de pretul de cumparare smile.gif
roshk
Salut.
Sunt multi care dau GPS`uri doar cu "încărcător mașină si suport parbriz".
Dar in cazul tau presupun ca aparatul e cumparat de tine.
Daca e asa, iti ofer 500 RON pe el acum.
Gândește-te ca sunt alții care le dau mai ieftin in aceleași condiții (fără cutie) numai sa scape de ele mai repede.
DanCVA
Nu cred ca ar trebui sa incurajam ciordeala. Fiecare munceste pentru banii lui si macar in comunitatea asta restransa de pe forum nu ar trebui sa punem problema asa. Nici macar pentru o negociere.
roshk
Da, ai dreptate. Nu as cumpăra de la ciorditori, chiar si numai pentru faptul ca următoarea mașină sparta ar putea fi a mea. Prin ce am scris mai sus am vrut oarecum sa ating problema sa mă asigur ca aici nu e cazul de asa ceva.
DanCVA
Il stiu pe Vali, chiar daca nu suntem prieteni, si am incredre. Este un pasionat de modificari in limita bugetului, din ce stiu.
roshk
Din pacate, in limita bugetului sunt si eu, si de aceea am nevoie sa gasesc o varianta suficient de ieftina incat sa mi-o permit...
vali_iacov
incerc sa nu fiu off topic, ca sa nu supar moderatorii, si vreau sa lamuresc ceva

chiar daca am 2-3 topicuri create la bursa, nu sunt nici ciorditor nici alta rasa spurcata a acestei mirifice tari.

dancva e un cunoscut de-al meu, din pacate ne-am cunoscut intr-o situatie mai ... delicata biggrin.gif

se vand toate aceste "bunuri" ptr ca vreau sa imi cumpar un DVD/GPS 2DIN ca sa scap de toate firele si aparatele care bat la ochi. toate sunt cumparate de mine, sunt folosite cu cea mai mare grija (asa cum fiecare are grija de lucrul propriu/personal in care a investit bani munciti).

Cu asta inchei acest offtopic. Nu ma grabesc sa le dau pe nimic, am spus negociabil dar asta nu inseamna ca le dau degeaba smile.gif. Daca nu se vand, le dau la prieteni. Am o domnisoara care d-abia asteapta sa ii montez pe Logan DvD-ul sau GPS-ul smile.gif
Sanatate multa, cer scuze moderatorilor !

19 Dec 2008, 09:24:
UP

20 Dec 2008, 09:12:
up
Tudor
Redeschis la cerere.
vali_iacov
QUOTE(Tudor @ 15 Jan 2009, 20:24)
Redeschis la cerere.
*




multumesc mult

si ca sa revin asupra topicului, se vine acest GPS cu garantie si cutie si toate accesoriile, iar ca ultim pret :

600 RON

Nimic mai jos, deja sunt scazuti 350 ron fata de pretul de achizitie, si e ca nou.

0723.627.814
0763.602.735
vali_iacov
UP
vali_iacov
s-a vandut, se poate inchide si multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.