Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: De ce nu sterg adminii unele topicuri?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
solenza_scala
Daca tot vor spatiu, de ce nu sterg moderatorii sau adminii post-urile de la bursa care sunt rezolvate si inchise deja si mai sunt si vechi pe deasupra??
R19/16v
Din acelasi motiv pentru care tu nu iti vezi de treburile tale...
AlexV
dar de unde ai scos-o pe aia cu spatiul ???
logan1.5dci
radmasa.gif
@ scala , ai comis-o, te plictiseai ?

Apropo de incarcat, cred ca o poza kilometrica (foarte mare) incarca cat 50 de topicuri de la bursa.

Acum ca sa vorbim vorbe, mai banuiesc ca toata activitatea de un an (numai text, fara poze, care deja sunt comprimate si nu se mai comprima prea mult), dupa comprimare cred ca incape pe un .......CD .
solenza_scala
Da, mersi, desi nu stiu cum s-o percep, ca pe un simplu comentariu sau ca pe o bataie de joc. Dar atunci de ce va e asa groaza voua, moderatorilor, ca deschidem noi, user-ii de rand, prea multe topicuri( in afara de dezorganizare)? Nu de spatiu? Pentru ca ma gandesc ca nici serverele alea nu sunt infinite...

P.S. Da, recunosc, ma cam plictisesc.
AlexV
cum ai scris din cauza dezordinii se sterg topicurile dublate .... la bursa nu se sterg ca sa existe o arhiva a tranzactiilor. ce, cu cat s-a vandut, daca s-a vandut ....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.