Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Vand autocolante folie oracal 651 si Carbon
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
turturel
Vand inscriptionari pentru praguri confectionate din autocolant marca Oracal 651.

Autocolantele cu fundal negru(aici e un exemplu..poate fi orice culoare doriti)..costa 15 lei 2 buc( fundal + scris + folie protectie rezistenta UV)..dimensiune 50 cm lungime x 3,5 cm latime.

Autocolantele reflectorizante costa 25 lei 2 buc(fundal reflectorizant gri,albastru sau orange..momentan..+ scris autocolant simplu sau reflectorizant + folie de protectie rezistenta UV)..dimensiunea e la fel ca si la primul set.

Autocolantele mici care nu sunt reflectorizante costa 8 lei 2 buc..25 cm lungime x 3,5 cm latime.

Autocolantele reflectorizante mici costa 10 lei setul..dimensiunea la fel ca setul anterior.

Set de 4 buc(fata-spate) autocolant normal = 20 de lei.
Set de 4 buc(fata-spate) autocolant reflectorizant = 30 de lei.

La aceste preturi se adauga transportul prin posta..negociem..facem 50:50..discutam!!

Rog seriozitate.

Se adauga la oferta: protectii praguri pentru "solenza"

As dori sa precizez ca la modelele simple cum sunt acestea..adica nu pe autocolant refectorizant..folia de protectie le ofera un aspect lucios..autocolantul fiind mat..si multi au preferat sa renunte la ea. ramane in continuare valabila in pret pentru cine doreste. de asemenea mai execut si autocolante pt stalpii usilor la pret de 12 lei setul de 4 bucati...nu mai gasesc poza sa o atasez, parasolare la pret de 20 de lei cu tot cu inscriptionare.

as dori sa mai trec in anunt si protectii "logan"

Detalii pe pm.
jailbreak
Salut! Vreau si eu un set din ala pe fond negru scris cu argintiu si pentru fata si pentru spate. Da-mi pm sau suna-ma sa vedem cum facem eu sunt din OLT.

4 Jan 2009, 13:59:
Uitasem, NR MEU DE TEL 0741112029
petcasandrei
au ajuns autocolantele ... sant super faine
turturel
Up!! preturi negociabile!!
Valy90
salut! cat ma costa sa fac stalpii la o solenza din autocolant negru?
turturel
valy 90 ai pm

6 Jan 2009, 22:20:
Up!!
Valy90
ok iti las nr meu de telefon 0767103059 imi dai maine un bip sau un mesaj si te sun eu(dar dupa ora 2 cand ies de la scoala biggrin.gif ).salut
turturel
up!! preturi negociabile.
BC-92-EDI
Daca as vrea pentru Fiat Albea imi poti face ceva?(iti dau dimensiuni tot ce trebuie)
Daca da la ce pret?
turturel
Se poate..dar sa stiu ce..ma puteti contacta la nr de tel de mai sus sau pe id-ul de mess..preturile pentru protectii de praguri sunt la fel.
K-tlyn
Salut!
Ma intereseaza si pe mine acele protectii pe fond negru asa cum am atasat poza (1 set la 15 lei). Deasemenea ma intereseaza pentru DACIA SUPERNOVA daca ai acele stickere care sunt lipite pe portiere la variantele EUROPA SI CONFORT. Pe mine ma intereseaza cel pentru varianta CONFORT 3 buc. daca ai sau daca imi poti face rost.
Am atasat o poza cu ceea ce ma intereseaza.
La fel ca si pe Vali90, ma intereseaza si pe mine autocolantele pentru stalpi. Cred ca se potrivesc cu cei de SOLENZA, avand in vedere ca portierele sunt cam aceleasi.
Da-mi te rog un pret.
Merci si astept raspuns.
turturel
lasa-mi te rog un nr de tel ca sa vb sau suna-ma tu la unul din nr de mai sus. se potrivesc autocolantele de stalpi de le dsn la slz si invers. costa 12 lei 4 buc.
Victorine
Autocolante stalpi pentru Dacia logan poti sa faci? Culoare si textura cat mai apropiate de cele oferite de producator (negru mat). Daca da, sunt interesat. La ce bani?
sergiu-iulian
mi-am comandat si eu protectii de praguri reflectorizante pt supernova..au ajuns azi.sunt super..imi plac cum sunt lucrate.mersi @titiDSN.
P.S. il recomand..se pricepe wink.gif
turturel
Va multumesc frumos pentru recomandari si astept in continuare comenzi. In legatura cu stalpii de logan din autocolant..eu am negru mat..am observat ca autocolantul de stalpi de origine are alta textura..niste brobonele mici..al meu e simplu mat..clasic. Pretul e la fel pentru orice fel de autoturism...adica 12 lei 4 bucati de autocolant.

Am confectionat azi autocolante pentru dsn confort..cele dupa portiere[attachmentid=1627492167]. costa 1,5 lei unul..9 cm x 2 cm (fundal negru + scris alb) + inca un model de protectie preg..doar scisul "supernova"[attachmentid=1627492168]
valir5gts
pentru un opel astra classic poti sa faci autocolant pentru stalpi?
CriSTI68
asa ceva ? cat sa mearga pe bandoul lateral de logan, culoarea sa fie argintie
CriSTI68
masor maine
nokiaccr
mersi de stalpi si protectie praguri sunt belea le-am montat vin sepermisto pt cine vrea revin cu poze sa vedeti cum vin pe supernova
sergiu-iulian
niste poze

11 Jan 2009, 17:50:
inca una tongue.gif

11 Jan 2009, 17:51:
si asa ceva nu poti sa faci??
turturel
se poate domnu' sergiu..cum sa va refuz! biggrin.gif
planck
ma intereseaza si pe mine pentru un megane 1.2 sedan, 2001. se poate? ai tu dimensiunile?
ZTV
un autocolant pt luneta, gen daciaclub.ro, se poate? Pt o berlina 1310L ?
K-tlyn
Si la mine au ajuns! Arata foarte bine, se pricepe si e si un baiat serios. Abia astept sa am putin timp si sa le montez.
Merci!
ronin33dan
Supertari !!!! Recomand cu incredere !!!! O bila alba de la mine !!!

Bagati-va ca merita !!!

excl.gif excl.gif excl.gif icon_mrgreen.gif excl.gif excl.gif excl.gif
georgeand21
Ceva model cu Logan ai?

As fii interesat de un model cum apare la logan modelul prestige.
dr_mKe
Super tare. Eu o sa beneficiez de tratament preferential in momentul in care-mi voi schimba discurile de frana cu unele performante tongue.gif
Danyboy_fcs
sal,un parasolar personalizat sau ceva ptr luneta scris in graffiti?
planck
vreau si eu pentru un megane 1 sedan, se poate?
dar sa nu scrie pe ele dacia... biggrin.gif
Iulikk
Fa-mi te rog frumos un pret pentru protectii prag solenza fata si spate + stickere d-alea negre pentru geam (pentru stalpi de la usa) tot pentru solenza. Am mai vorbit noi mai demult. Multumesc. Comanda o fac dupa 26 ca atunci iau salariu smile.gif .
turturel
up!!
p.s.:celor care m-au intrebat ceva le-am raspuns pe pm. multumesc!
Casper87
salut, ma intereseaza si pe mine niste autocolante pentru un clio II, da-mi te rog pm sa ma lamuresti putin...mersi
Bacu
salut. m-ar interesa si pe mine un autocolant (ocal am inteles ca se numeste), de culoarea argintiu mat, cu care sa acopar baghetele de la baza geamurilor laterale.

ma poti ajuta?
radioman
Ptr Octavia 2 poti face protectiile de prag?
turturel
up!!
p.s.: am trimis pm la majoritatea persoanelor care au avut intrebari/comenzi. imi cer scuze ca nu am raspuns mai rapid dar am intrat in sesiune si nu pot raspunde mai repede..cel putin pt moment. anuntul ramane deschis..eventualele nelamuriri le discutam la tel/mess/pm. va multumesc pt intelegere!
BC-92-EDI
Si eu am cumparat si ma declar foarte multumit!
Vi-l recomand.....
bobi19xx
Foarte frumos lucrat nota 10.
dragosvoda_is
cum ar arata autocolantul pt stalpi solenz??
daca poti pune o poza
MS!
Valy90
Dragos, daca vrei poze iti pot da eu pe mess sa vezi cum a iesit la mine(id il iei din profil).
radiozipp
salut ma intereseaza si pe mine daca imi poti face sticker-ul pt scala cel de pus pe usa din fata , ma mai intereseaza si 2 bandouri de pus pe lateral la usi intre geamuri? cam cat ma duc toate astea? biggrin.gif astept un raspuns
stanyc2003
As vrea si eu autocoante (negru mat) pentru plasticele care imbraca stalpii de la Megane 2.1. S-au patat de la spuma activa - spalatorie auto. Se poate? Daca ai nevoie de alte detalii, te rog sa imi spui!
turturel
@radiozipp..in total cu tot cu taxe 21 de lei (15 lei scrisurile + autocolantul de stalpi)
@stanic2003..in total 20 de lei cu tot cu taxe.
stanyc2003
ai vreo poza cu un esantion de autocolant?
turturel
autocolant stalpi - 12 lei 2 buc de 50 cm lungime x 15-20 cm latime
protectii parguri slz,dsn,lgn,etc - 15 lei 2 buc 50 cm lungime x 4 cm latime
pot executa si pt alte tipuri de masini!! preturi negociabile!!
jacckk
ma intereseaza si pe mine protectii praguri (fata -spate)si pt stalpi la usi(daca se poate gen carbon )pentru o solentza.cat m-ar costa toate astea.astept rasp.
turturel
ai pm!
jacckk
am vazut ca mi-ai raspuns...nu am putut sa-ti rasp..imi da eroare...da vreau si eu ..lasa-mi datele de contact adresa de email si te contactez sa-ti las adresa si ce mai trebuie wink.gif
Valy90
Salut ! As mai vrea si eu niste autocolant pt stalpi (pt o supernova) si inca o bucata de autocolant pt niste pleoape si sa-mi zici cat ma costa cu totul.ms astept raspunsul tau
laur82
Fa-mi te rog frumos un pret pentru protectii prag solenza fata si spate + stickere d-alea negre pentru stalpi de la usa... tot pentru solenza. Multumesc
turturel
ai pm!!

preturi negociabile...la protectiile de prag pt fata si autocolant stalpi primiti gratis protectiile de praguri pt spate.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.