Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: dacia logan phase deux
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
romeodr
o intrebare : CIND IMI DATI TOPICUL INAPOI ??? blush.gif !
driverx
Cand cumperi urmatorul Logan.
99AIM
QUOTE(driverx @ 5 Jan 2009, 15:04)
Cand cumperi urmatorul Logan.
*



radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
romeodr
ESTE O INTREBARE SERIOASA,ADRESATA CELOR CARE GESTIONEAZA ACEST SITE !!! excl.gif
driverx
Asa. Fi tare. Nu te lasa. Fa alt topic. Unicul, magnificul logan phase deux nu trebuie sa moara.
costi
Ucigasilor ! Da-i in git la OPC!
vis-a-vis
Ai sa razi, dar vroiam sa intru pe unele subforumuri pe forumul volkswagen, si trebuuiau minim 12 posturi pentru asta... asa ca am procedat in consecinta si am inceput sa scriu pe ici pe colo... dar in niciun caz nu as fi deschis un topic de genul asta.
Pana la urma am intrat in ograda omului, doar nu era sa urlu la el de ce trage cu urechea... ca doar m-a lasat sa-mi intind taraba cu vechituri la el in curte... La unii nesimtirea insa tine loc de mandrie, se numeste tupeu...
romeodr
nu doresc decit o explicatie LOGICA ,pentru care topicul meu din sectiunea JURNAL DE BORD ,nu mai este vizibil pe site !!..ma adresez DOAR administratorilor acestui site ! ROG,pe membrii sa se abtina de la comentarii !..nu consider ca dacia.club mi-a facut o favoare ,in ideea de comunicare pe acest site.in momentul cind m-am inscris am furnizat o suma de date personale,iar ratiunea acestui site,economic vorbind este sa aiba cit mai multi membrii sau topicuri interesante,ACCESATE ,pentru ca banuiesc finantarea vine din RECLAMA!
driverx
QUOTE(romeodr @ 5 Jan 2009, 15:55)
...iar ratiunea acestui site,economic vorbind este sa aiba [b]cit mai multi membrii/b] ....
*




COORECT. Dar de calitate...
romeodr
QUOTE(driverx @ 5 Jan 2009, 16:57)
COORECT. Dar de calitate...
*


CALITATEA,economic vorbind vine din numarul de accesari...iar topicul meu din sectiunea jurnal de bord,desi infiintat in iulie era al trei-lea ca numar de accesari !!!..driverx ,de ce nu scrii tu pe topicul tau???care nu este sters,despre CALITATEA,aceea de masina !!....
vijelie
Pazea!
driverx
QUOTE(romeodr @ 5 Jan 2009, 16:10)
....!!!..driverx ,de ce nu scrii tu pe topicul tau???....
*



Raspund la intrebare cu alta intrebare. De ce sa imi uzez mocheta de acasa cand pot sa o uzez pe cea a vecinilor?

5 Jan 2009, 16:33:
QUOTE(romeodr @ 5 Jan 2009, 16:10)
CALITATEA,economic vorbind vine din numarul de accesari...
*



Hai nenea acuma. Ne-am obisnuit deja cu idea ca nu mai faci diferenta dintre normalitate si propriile perceptii suprarealiste, dar acuma confundam si CANTITATEA cu CALITATEA?
vis-a-vis
QUOTE(vis-a-vis @ 5 Jan 2009, 15:37)
Ai sa razi, dar vroiam sa intru pe unele subforumuri pe forumul volkswagen, si trebuuiau minim 12 posturi pentru asta... asa ca am procedat in consecinta si am inceput sa scriu pe ici pe colo... dar in niciun caz nu as fi deschis un topic de genul asta.
Pana la urma am intrat in ograda omului, doar nu era sa urlu la el de ce trage cu urechea... ca doar m-a lasat sa-mi intind taraba cu vechituri la el in curte... La unii nesimtirea insa tine loc de mandrie, se numeste tupeu...
*


E clar ca am gresit topicul... chiar nu intelegeam de ce-mi vin notificari de aici radmasa.gif
driverx
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
adip
QUOTE(romeodr @ 6 Jan 2009, 00:26)
ESTE O INTREBARE SERIOASA,ADRESATA CELOR CARE GESTIONEAZA ACEST SITE !!! excl.gif
Nu-i frumos sa tipi la cei care gestioneaza acest site, ca poate isi iau jucariile, inchid site-ul si pleaca. Si daca, Doamne-fereste, se intampla asta, EU UNUL VIN DUPA TINE FIINDCA STIU UNDE STAI!!1!!1!!1!
romeodr
nu ,vrea nimeni sa imi raspunda la intrebare ???
driverx
Suntem deja nu stiu cati aici care ti-am raspuns. Ce mai vrei?

Ia ma un alt Logan si deschide topic nou pentru el. Ce e asa mare lucru?
CriSTI68
laugh.gif
romeodr
nu ar fi o problema cumpararea altui Logan ,sau initierea altui topic....este frustanta ,situatia in sine ,nu inteleg care a fost ,gresala,pentru care am fost sanctionat ,cu stergerea topicului ,a doua oara,(prima data a fost ,,lumea dupa Logan,,)...vreau un raspuns de la cei care gestioneaza acest site,ce este asa de greu !!!...mai ales ,ca acest topic,era unul ,,jurnal de bord,, in care vroiam sa fac o istorie reala a exploatarii masinii in timp !!! din momentul in care am cumparat-o pina la vinzare !!..faptul ca masina merge perfect ,nu cred ca este ,un fapt de contestat,poate intr-o zi ,se strica ceva la ea ,si circotasii ,ar fi avut de comentat !!!...imediat fac 18.000 km cu ea !!!...si se apropia revizia de 20.000 !...oricum ,in 6 luni sa faci 18.000 km cu masina este un test de anduranta,interesant poate pentru unii !!!
driverx
Of of.....N-ai sa intelegi niciodata omule. Poate sa iti explice driverx, user-ul X, Y, Z, administratorii sau presendintele Romaniei. Tu nu ai simtul penibilului si nu realizezi ce pui pe topicurile tale. Si inevitabil dupa ce bagi ce bagi pe aceste topicuri apar flame-uri, apar misto-uri. Ei bine, cand apar toate astea, la un moment dat moderatorii inghit cat inghit, dar apare momentul cand trebuie sa traga linie si astfel topicul dispare.

Istorie reala? Come on....

Merge PERFECT? Serios? Maaaare minune. Si culmea, e Logan-ul cu cele mai putine zgomote (adica 0 zgomote). Singurul din lumea. Si culmea, probabil ce celelalte doua Logan-uri erau la fel de nezgomotoase. Si pun pariu ca si urmatorul Logan care il iei o sa fie la fel de nezgomotos. Numai noi restu' utilizatorilor de Logan avem probleme la creier si avem auzenii si ne inchipuim tot felul de zgomote din bord si usi.

Auzi...istorie reala.... radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
AlexV
se va rezolva.
driverx
Cool.

Noah romeodr, poate scapi pana la urma de schimbatu' masinii.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.