Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] camera video Panasonic
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
twingo_buc
Vand camera video panasonic impecabila, ecran tft 3'' color rotativ la 180 de grade,
are:
2 acumulatoare
incarcator cu stand de birou original
telecomanda
adaptor de la caseta VHSC pt video vhs
carti etc


are auto-focus
stabilizator de imagine
zoom digital 140x etc


pret 400 ron DISCUTABIL si prefer schimburi cu telefoane sau siteme audio pt masina

!!bonus cateva casete VHSC
ionut.tanase
Ce vinzi pana la urma? JVC sau Panasonic? In anunt vinzi JVC iar in poze ai Panasonic.
deconectat
In anunt sugereaza si ca ar fi miniDV si ea e VHSC in poze.
twingo_buc
scuzati graba e devina...casetele erau jvc si de aceea da e panasonic....stiam ca aceste vhsc se cheama si mini DV acelasi lucru...sunt acele casetutze mici ... cam 1/2 dintr`un vhs....daca e cineva interesat voi face poze si la casete sa le vada....scuzati din nou smile.gif

partea cu vhsc am vazut pe google ca arata la fel ca miniDV




uitati si poza....scuzati abrambureala dar nu ma pricep deoarece am fol de 2 ori pt ca am primit-o cadou si nu filmez de fel....

probabil va intereseaza si urm specificatii:
luminozitate 0.7 lux
lentile Wide
este made in japan
logan1.5dci
Cer scuze moderatorului de la bursa.

VHS C nu este mini dv , chiar daca pare, nu e.
twingo_buc
UP! 300 RON sau schimburi cu telefoane sau sisteme audio de masina
twingo_buc
UP!!! 300Lei,,, nu stiu daca mai las mult la pret deorece este o camera semi-profesionala si este impecabila. nu este folosita mai mult de 15 ore.
daca este cineva interesat pot cauta si facturile sa dovedesc achizitionarea ei din japonia...consider o oferta buna. accept si diferite schimburi.
twingo_buc
290 lei up
twingo_buc
up!
twingo_buc
UP 290 lei.....accept diferite schimburi
twingo_buc
290 lei sau schimb cu sistem audio (cd player cu boxe) sau un cd player mai scumpisor.....etc....astept oferte
twingo_buc
up! nu trimit prin posta ;;)
twingo_buc
sus
twingo_buc
UP!!!
twingo_buc
up
twingo_buc
sUs
twingo_buc
280lei
twingo_buc
up

29 Jan 2009, 22:19:
up
twingo_buc
up up and away
twingo_buc
post-336-1110552489.gif up
mandgeo
"nu stiu daca mai las mult la pret deorece este o camera semi-profesionala"

Uite asa arata o camera video SEMI-PROFESIONALA...

http://images.google.ro/images?hl=ro&q=son...F-8&sa=N&tab=wi

...si crede-ma ca nu vorbesc aiurea.

VHS/VHSC nu se mai foloseste de circa 10 ani de zile.
Pretul nu il comentez. Poate fi mult, poate fi putin...n-am de unde sa stiu ca nu se mai tranzactioneaza asa ceva de multa vreme.
twingo_buc
daca tu spui ca nu se fol de 10 ani de zile asa o fi...o camera facuta in 2001 sa nu mai poata fi folosita de a2a zi...in fine are multe functii care lipsesc si unor camere de ultima generatie tongue.gif pretul nu mi se pare mare atata timp cat un webcam e 100 de lei (vb de cele calumea) io cerand 250 de lei...oricum nu ma grabesc sa o vand ca n`am nevoie de bani ... dar poate ii va fi cuiva utila....si UP tongue.gif
twingo_buc
up//ultimul up daca nu s vinde o voi pastra tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.