Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane Berlina 1.6 16 valve
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ILuzoriu
Renault Megane Berlina1,6 16v 110 cp.
An 2000, 85.000 Km REALI, itp facut in dec 2008, computer bord, comenzi audio pe volan, oglinzi electrice, geamuri electrice fata, servo directie, abs, aer conditionat, inchidere centralizata, distributie schimbata. Unic proprietar.
Pret 4690 euro.
Accept schimburi cu: skoda octavia, alfa 147, seat leon.
Contact: Tel. 0744756506
tzunoi
schimb cu asa ceva te intereseaza?
http://forum.reno.ro/-VAND-SCHIMB-golf-IV-...io-t135437.html
ILuzoriu
Nu multumesc, m-ar fi interesat eventual un schimb cu golf V...Bafta la vanzare!
ILuzoriu
Nu vrea nimeni un megane ieftin si bun?
slider2
QUOTE(ILuzoriu @ 9 Jan 2009, 20:29)
Nu vrea nimeni un megane ieftin si bun?
*


al doilea atribut pe care l-ai dat pt masina ta, cel pe care l-am ingrosat eu, este posibil sa fie motivul pt care masina nu s-a vandut. cauta modele asemanatoare cu al tau pe siteurile dedicate si vei avea o mica surpriza.
sa nu ma intelegi gresit nu te critic, ci doar iti spun, dupa cum poti vedea din semnatura si eu am acelasi model, doar ca e break. am vrut si eu sa-l dau si m-am dus la aaa auto sa-mi dea un pret estimativ, cand a zis ala cat imi da am zis ca mai bine o tin pana o duc la fier vechi si pe banii aia n-o vand.
pt ce masini sunt, merita mai multi bani, dar anul de fabricatie, kilometrajul (140.000 in cazul meu) isi spun cuvantul. au ajuns la acelasi pret cu o solenza, si sa fim seriosi e o diferenta majora intre cele 2 modele.
bafta la vanzare!!
andu38
QUOTE(ILuzoriu @ 9 Jan 2009, 20:29)
Nu vrea nimeni un megane ieftin si bun?
*


Un schimb cu un FORD NOU DE 2008 TE INTERESEAZA ?
ILuzoriu
@slider2: Acum m-am uitat si eu pe a...it.ro si sincer nu mi se pare ca am exagerat, mai ales ca pretul se negociaza, bineinteles. Totusi 85k km nu mi se pare un rulaj de speriat pentru un megane.
mri
salut. un bmw 318d din 2005 te intereseaza? inmatriculat pe variante il am la 11.000. cash e mai ieftin
tzunoi
QUOTE(tzunoi @ 7 Jan 2009, 17:06)

sigur nu te intereseaza?
ILuzoriu
QUOTE(tzunoi @ 14 Jan 2009, 11:53)
sigur nu te intereseaza?
*


Masina este a prietenei mele care nu vrea sub nici o forma golf iv, cica nu-i place interiorul sad.gif Din parte mea...ca fericit posesor de golf tdi ce sunt de cativa ani buni... smile.gif
andu38
Ai intrebat-o pe prietena ta de un schimb cu un FORD FOCUS SEDAN 2008 SEPTEMBRIE motor benzina 1,6 115cp TI-VCT ,dotari trend +climatronic,genti,pilot,proiectoare,oglinzi heliomate,stergatoare automate,senzor lumina,senzori parcare,alarma Pyle cu senzor perimetru si pager?
ILuzoriu
QUOTE(andu38 @ 18 Jan 2009, 09:28)
Ai intrebat-o pe prietena ta de un schimb cu un FORD FOCUS SEDAN 2008 SEPTEMBRIE motor benzina 1,6 115cp TI-VCT ,dotari trend +climatronic,genti,pilot,proiectoare,oglinzi heliomate,stergatoare automate,senzor lumina,senzori parcare,alarma Pyle cu senzor perimetru si pager?
*


Intrebat, vrea diesel. Multumesc oricum pentru oferta si bafta la vanzare si tie wink.gif
andu38
Daca reusesc pe a mea sa o dau fara schimb,ma inscriu sa o cumpar pe a ta (daca mai am noroc sa mai fie de vanzare)
Cloud206
Daca e pentru o femeie, un peugeot 206 1.1i ?Perfecta pt oras.
ILuzoriu
QUOTE(Cloud206 @ 19 Jan 2009, 13:09)
Daca e pentru o femeie, un peugeot 206 1.1i ?Perfecta pt oras.
*


Eh, nu e chiar genul de femeie care sa mearga cu un 1.1. Se simte foarte bine in golful meu de 150cv, asa ca vrea ceva de la 110cv in plus.
Multumesc tuturor pentru oferte!
MMM
QUOTE(ILuzoriu @ 19 Jan 2009, 19:04)
Eh, nu e chiar genul de femeie care sa mearga cu un 1.1. Se simte foarte bine in golful meu de 150cv, asa ca vrea ceva de la 110cv in plus.
Multumesc tuturor pentru oferte!
*




golf 5, 2.0 tdi, 140 cp,iulie 2008, 14000km la schimb cu megane + 11 000 euro. 053.gif
ILuzoriu
Suna bine dar nu dispune de atatia bani.
ILuzoriu
Up
ILuzoriu
UP
ILuzoriu
UP
ILuzoriu
UP
ILuzoriu
4500 euro

8 Feb 2009, 11:59:
UP
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.