Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] fete usi model Supernova ptr 1300-1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cannavaro
Stare perfecta. 300 ron. Doar saptamana sta e valabila oferta. Pret fix

Revin si cu poze.
mike_mocy
sunt noi ca cea dupa fata pare un pic uzata?din ce material sunt?si ce sistem de prindere au?se prind si in suruburi?salut!!!
cannavaro
Nu sunt noi, le-am avut pe masina. Se prind cu suruburi. Cea din stanga fata e cam murdara dar se spala usor cu buretele. Restul sunt ca noi.
cannavaro
Up din nou. 300 RON!
cicisxn
Up! Daca te hotarasti la 1mil,id-ul meu de messenger e sxncici
cannavaro
nici in gluma sa nu mai spui asa ceva.
St33l
QUOTE(cannavaro @ 20 Jan 2009, 22:39)
nici in gluma sa nu mai spui asa ceva.
*


lol... totusi sa fim realisti. la pretul asta nu cred ca le vei da nici intr-un an de zile, daca le-ai luat cu un pret asta nu inseamna ca trebuie sa iei acelasi pret pe ele, de obicei un lucru SH chiar daca arata nou, nu e nou, si nu poti sa ceri cat ai dat smile.gif spor la vanzare dar din propria experienta iti garantez ca intr-un final ai sa decizi sa mai lasi la pret. numa' bine!
p.s.: is super fetele de usi, chiar imi plac smile.gif
Cucu84
Daca vrei sa le dai, ofer 200 RON + transport... si bem si noi ceva, candva cheers.gif
cicisxn
Eu nu am zis in gluma deloc. Atat sunt dispus sa ofer. Sunt second-hand,faptul ca arata bine nu e un motiv sa ceri bani in plus,e o motivatie sa se vanda mai repede...in fond sunt niste satoze. Daca eu am dat 16mil pe nokia n73 acum doi ani si arata impecabil inseamna ca trebuie sa il vand cu 15 acum?

Spor la vanzare,daca te hotarasti ...id-ul meu de mess e sxncici
Cucu84
@ Cannavaro: pune te rog si poze cu cea din stanga fata in starea actuala...
cicisxn
double post,scuze. a se sterge
cannavaro
QUOTE(St33l @ 21 Jan 2009, 22:11)
lol... totusi sa fim realisti. la pretul asta nu cred ca le vei da nici intr-un an de zile, daca le-ai luat cu un pret asta nu inseamna ca trebuie sa iei acelasi pret pe ele, de obicei un lucru SH chiar daca arata nou, nu e nou, si nu poti sa ceri cat ai dat smile.gif spor la vanzare dar din propria experienta iti garantez ca intr-un final ai sa decizi sa mai lasi la pret. numa' bine!
p.s.: is super fetele de usi, chiar imi plac smile.gif
*




Am dat 450 RON pe ele, iar 300 ron mi se pare un pret corect, avand in vedere ca 3 dintre ele sunt ca noi, iar cea din stanga fata e aproape noua. De unde ai dedus tu ca cer pe ele cat am dat? Iti garantez ca nu mai scad din pret si clientii vor aparea atat timp cat marfa e buna si rara biggrin.gif
Numa' bine si tie.
soulraven
si pe mine ma intereseaza, dar nu la pretul asta, parca totusi.....
cannavaro
bai nene ce nu inteleg eu si nu ma refer neaparat la userii care au postat pe acest topic: Cand am pus prima data poze cu fetele de usi abia cumparate,acum vreun an, toti ma intrebau atat aici cat si pe 4tuning de unde le-am luat ca vor si ei si ca sunt dispusi sa ofere oricat numai sa aiba si ei pe masina lor. Acum cand le vand in stare mai mult decat buna si la un pret decent toti imi sar in cap ca pretul este mare si ba sa le dau cu 1 milion ba cu 2 ba cu x, ba sa mai las la pret ca nu le voi vinde niciodata cu banii astia. Ideea este ca sunt prea multe vorbe si prea putine realizari.

Pretul ramane neschimbat: 300 RON
cicisxn
Spor la vanzare! Up,merita ca si aspect...insa ca pret,in viziunea mea,NU.
cannavaro
Stim cu totii ca Dacia este o masina ieftina ca si pret, dar piesele de calitate ptr. ea costa. Daca e Dacie nu inseamna ca trebuie sa-ti propui sa dai maxim 1 milion pe un mp3 doar ptr ca masina face 10, sau sa dai mai putin decat ai dat pe masina pe un motor puternic, doar ca sa nu depasesti valoarea masinii.


Ca sa-l citez pe Robert SGM

Orice piesa pt performanta COSTA, si nu se gaseste pe toate drumurile.

Unii cred ca daca isi cumpara Dacie cu 500E piesele trebuie sa fie la 1/100 din cat au dat pe masina. Total eronat !

liviu05
250?
cannavaro
Pretul creste la 350 RON de astazi, pretul neincluzand transportul in tara.
cannavaro
Up dupa 4 zile. 350 RON.
cannavaro
Din nou up! 350 RON.
elro
Nu vreau sa deranjez pe nimeni,sau sa stric vanzarea nimanui,poate sa le dea si cu 1000 lei,daca are client bravo lui,ce vreau sa zic...acum cativa ani,nu mai stiu exact,cand au aparut prima data pe la piese auto Dacia costau nici mai mult nici mai putin de 250 lei,de unde stiu,stiu ca am vrut sa imi cumpar si eu dar si-a cumparat un vecin inaintea mea si eu i le-am montat pe masina,si acel material este de nu se poate mai prost se murdareste foarte repede dar se si curata foarte repede,dar dupa ce le-am montat pe masina lui,eu m-am razgandit si nu mi-am mai luat,dar daca mi-as fi luat as fi dat panza jos de pe ele si le-as fi imbracat in piele(bine inteles nu eu,ci la un atelier de tapiterie) si am avut un coleg de munca care s-a tot saturat sa le curete(deoarece se murdareau foarte repede) si le-a"gazat" cu negru la o vopsitorie auto(a nu se intelege vopsit)

Scuze de off topic blush.gif si spor la vanzare
cannavaro
Un produs nou pierde evident din valoarea de cumparare in momentul inceperii folosirii lui, prin urmare nu aveam motiv sa cer 300-350 RON pe un produs pe care as fi dat 250 cum spui tu. Fete de usi au fost cumparate de tata cu 450 RON parca, si avand in vedere ca cele aferent usilor spate si cea din dreapta fata sunt noi noute, urme de folosire minore prezentand doar cea din stanga fata, mai simt indreptatit sa afirm ca pretul de 350 RON este cel corect. Sanatate.
cannavaro
S-au dat fetele de usi. Se poate inchide topicul. Multumesc ptr. gazduirea anuntului.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.