Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante tabla 15" 4x100
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cosmaflorian
vand jantele originale cu care a venit masina echipata pe 15" cu cauciucuri Bridgestone 195/65 r15 91H rulate 5000km si capace originale renault.
le vand intrucat am achizitionat jante noi KM din aliaj si e pacat sa le tin in garaj.

de asemenea vand si un set 4 cauciucuri iarna VREDESTEIN SNOWTRACK 3 rulate 5000 km 195/65 r15 91T. pt detalii vezi poza!

jante tabla= 500ron
capace= 100ron
cauciucuri bridgestone vara= 500ron
cauciucuri vredestein iarna= 500ron
1 set cauciucuri plus jante= 900ron plus capace si prezoane gratuit
pret jante si ambele seturi cauciucuri= 1300 ron capace si prezoane gratis

pretul nu include cheltuielile de transport!
sunt din provincie FOCSANI insa pot livra jantele si in Galati!
rolleyes.gif va astept pe mail si la la tel. 0721103099
nu deranjati inutil! wink.gif
RaduTurcu
CUMPAR EU CAPACELE! daca arata bine si nu sunt zgariate le vreau eu. Trece-ma primul pe lista de asteptare biggrin.gif.

Ti-am trimis datele in PM
M i h a i
Ai pm ! Te sun maine oricum tongue.gif
cosmaflorian
pt domnul din bucuresti interesat de intregul pachet jante si ambele seturi de cauciucuri, capace si prezoane, pretul este 1300 ron. aveti incredere rotile sunt ca noi si merita banii wink.gif
va astept sambata la focsani!

pentru ceilalti interesati revin duminica in situatia in care nu s au vandut!
meganmar
excl.gif Salut COSMAFLORIAN ,sunt ''domnul din bucuresti''am vorbit miercuri la telefon si am stabilit impreuna sa vin simbata la Focsani,pentru setul format din jante,anvelope(vara),capace si prezoane ,totul la pretul de 800 ron.Astazi uitindu-ma pe bursa ,observ alt pret la '''set''. blink.gif .Spunemi te rog ce se intimpla sa nu bat drumul pina la Focsani degeaba.Astept un mesaj de la tine.Multumesc.
cosmaflorian
s-a vandut tot!
anuntul nu mai e valabil, pare rau rolleyes.gif
bafta la toata lumea!

10 Jan 2009, 14:57:
s-a vandut to! anuntul nu mai este valabil biggrin.gif
meganmar
SalutSunt cumparatorul si multumesc mult COSMAFLORIAN tot ceea ce am cumpatat sunt OK. biggrin.gif Toate cele bune.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.