Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Placute EBC Greenstuff si Discuri pt LOGAN
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mt-performance
Vand un sed de discuri de fata EBC pt Logan 1.4 si un set de placute Greenstuff pt aceeasi masina.
Pret placute 41euro/set si pret discuri 18euro/buc, atat am platit pe ele si atat vreau. sa recuperez. Metionez ca discurile si placutele sunt sigilate si au fost cumparate din Germania cu discount 25% fata de preturile din Romania.

Am comandat discurile si placutele dar au ajuns cu intarziere de 3 luni si intre timp am facut upgrade la Clio. Pt cei care nu stiu, o placute originala are coeficient de frecare intre 0.3(cele ieftine) si 0.4(cele mai scumpe) si il pastraza pana la max 400grade. EBC Greenstuff au coeficient 0.55 si il pastreaza pana la 650grade.
Am atasat filmuletul care m-a convins atunci can le-am cumparat : oprire de la 100km/h in 3 secunde
Contact iustint@yahoo.com sau 0767 181238
mt-performance
inca de vanzare
maryus_83
Saab-ul ala si cu BMW M3 E46 ce mai franeaza in 3 sec de la 100. smile.gif
juristul2000
ai pm ti-0am dat add si pe mess
mt-performance
Discurile sunt pline si se potrivesc la Logan fara ABS. Nu inteleg intrebarea cu totualul, e chiar atat de grea aritmetica?

21 Jan 2009, 01:30:
QUOTE(maryus_83 @ 20 Jan 2009, 23:00)
Saab-ul ala si cu BMW M3 E46 ce mai franeaza in 3 sec de la 100. smile.gif
*


Marea deosebire e ca saabul costa 15% din cat costa BMW, accelereaza aproape la fel si franeaza identic.
juristul2000
OK
1. loganu are discuri diferite pe 1.6 fata de 1.4 de aceea intreb ce dimensiune are discul
2. am incercat sa te sun da zice ca ti-ai blocat apelurile de intrare
3. pot sa ofer 150 ron pe placute
mt-performance
Din cate stiu eu exista doar 2 tipuri de discuri de Logan, ambele au acelasi diametru inaltime si diametru interior al palariei singura diferenta fiind grosimea, unul fiind ventilat si unul plin.
Ultimul pret 160roni, negociabil doar daca imi rati unde ai gasit mai ieftin.
Nr de tel e trecut gresit, imi cer scuze.
0769 181238
juristul2000
pe net smile.gif hai ca pot sa-ti trimit PM de la cel care vinde daca esti interesat
mt-performance
Salut,
Astept PM. 160ron inseamna 37€. Din experienta pe care o am cu trimisul de colete in tara am invatat ca daca cineva nu e hotarat sunt sanse mari sa nu ridice coletul si sa platesc eu transportul dus intors. Daca ai fi 100% hotarat diferenta de 10ron nu cred ca ar conta.
juristul2000
Nu e cazul in situatie de fata, daca doresti pot sa virez banii intr-un cont si sa trimiti prin posta ca e mai eftin.Nu conteaza 10 ron dar nu vreau sa platesc niciodata mai mult decat merita platit smile.gif
mt-performance
Astept exemplul de pret mai mic pe PM si daca chair ai gasit atunci ti le trimit cu fan-ul si costa 20ron transportul cu tot cu ramburs. Sau facem cum ai spus tu cu posta si le platesti in avand desi e mai complicat fiindca trebuie sa alerg pe la posta.
juristul2000
Ai PM cu trimisu mai incet din 2 motive.

1.Am cerut un pret la respectivul pt conducte de frana si daca are pret ok iau tot de la el
2.Inca mai am placute si nu le iau de nevoie ci doar asa sa fie in stock

Merci
mt-performance
Ok, astept pm cu adresa. si cu modalitatea de trimitere, Fan courier(20ron cu tot cu ramburs) sau posta(nu stiu cat costa).
juristul2000
ok will do
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.