Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Scaune si pneuri
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
AmunDei
Anunt pt un prieten:

Se vand:
- Doua scaune fata provenienta Citroen BX, cu tapiterie in stare buna. Unul dintre ele are tetiera intepenita.
- Doua gume Marangoni Zeta Linea 195/50/R15 cu rulaj 5000 km.

Ca pret, 100 ron pt un pneu si tot 100 pt un scaun, ambele usor negociabil.

Livrare in Ploiesti (posibil chiar Bucuresti sau Brasov). Exclus curier.

Contact: Mihai @ 0744 316258

user posted image user posted image user posted image
ronin33dan
Salutare! Ai idee daca merg montate pe o supernova??
Multam!!!
AmunDei
Salut. Nu cunosc prinderea, doar masina de provenienta. Cel mai bine vorbesti cu omul, masori tu la SN, el la scaune si vedeti daca se potriveste wink.gif.

11 Jan 2009, 13:02:
UP
mihaistan
salut .. scaunele sunt ale mele .. am un prieten care si`a pus asa ceva pe dacia 1310 ! cu mici modificari ! ar trebui sa mearga si la supernova ! nu bag mana in foc .. insa voi face mai multe poze la sistemul de prindere !
AmunDei
UP
mihaistan
scaunele s`au dat ... au mai ramas cauciucurile !
mihaistan
pretul cauciucurilor scade la 150 de ron ! 0744316258
AmunDei
UP!
AmunDei
UP!
sebastyan
Gumele sunt de vara ? Pot ajunge la Bucuresti ? Sunt tocite inegal sau fulcanizate/remapate ?
AmunDei
Gumele sunt de vara si pot ajunge la Bucuresti. Legat de uzura, omul mi-a zis ca le-a avut de noi si le-a folosit 5000 km. Daca au fost vulcanizate sau nu, il poti intreba pe el personal. Ai nr lui in primul post.
mihaistan
cauciucurile sunt de vara! cauta pe net pretul la 1 bucata noua e undeva la 200 de ron ! eu zic ca e pomana la pachet 150 de ron ! nu au nici o problema!
sebastyan
Cauciucurile sau dat ! cool.gif
AmunDei
Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.