Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
gheta_gabi
Vand Kit-uri Xenon !!! IMPORT SUA !!!

Am de la H1 pana la H11 - numai de 5000k - 35W

Pachetul contine: becuri, balasturi, cabluri montaj si kit-ul de montare pe masina.

ROG SI OFER MAXIMA SERIOZITATE !!!

Pret 240 RON pt kit normal si 360 RON pt bixenon.

Tel. 0724.443.863

Pentru cei care nu stiu ce fel de becuri au nevoie sunt rugati sa dea CLICK pe acest link: http://www.lighting.philips.com/in_e...ghting&lang=en

PS: nu ma intereseaza pareri, rog userii sa se limiteze strict la "vreau sa cumpar" !!!

[attachmentid=1627491932][attachmentid=1627491934][attachmentid=1627491935]
gheta_gabi
up...
gheta_gabi
Vand Kit-uri Xenon !!! IMPORT SUA !!!

Am de la H1 pana la H11 - numai de 5000k - 35W

Pachetul contine: becuri, balasturi, cabluri montaj si kit-ul de montare pe masina.

ROG SI OFER MAXIMA SERIOZITATE !!!

Pret 240 RON pt kit normal si 360 RON pt bixenon.

Tel. 0724.443.863

Pentru cei care nu stiu ce fel de becuri au nevoie sunt rugati sa dea CLICK pe acest link: http://www.lighting.philips.com/in_en/cons...ighting&lang=en

PS: nu ma intereseaza pareri, rog userii sa se limiteze strict la "vreau sa cumpar" !!!
gheta_gabi
up...
trance
Salut.Te ocupi cumva si de montaj?In principiu ma intereseaza un kit H1 de 4300K ,maxim 5000 k la 35 W. Garantie oferi la kituri? Merci.
gheta_gabi
@trance - eu nu ma ocup de montaj, dar am pe cineva cre se ocupa contra sumei de 70 RON. Am kit H1 de 5000k doar - 240 RON. Daca in decurs de un an se intampla ceva, ma suni si se schimba. O zi buna.
gheta_gabi
up...
gheta_gabi
up...
stanyc2003
La Megane 2.1 trebuie sa faci ceva modificari la far? Ma refer la locul pe unde intra becul in far. Am vazut ca la unele masini e nevoie de niste adaptoare!
gheta_gabi
@Stanyc2003 - nu trebuie modificat nimic, in schimb e foarte greu de montat, au facut astia masina foarte aiurea...si la mine s-a lasat cu maini julite (renault Clio III) smile.gif
caktuss
vreau si eu un kit h7

iti las adresa pe PM ?
gheta_gabi
da, lasa-mi adresa pe PM ... nu uita sa lasi si nr de tel...o zi buna!
caktuss
imediat
gheta_gabi
up...
adrian mgn
am montat si eu kitul.
foarte multumit.
multumesc pt. promtitudine up.gif
99AIM
Man peste 2 saptamani vin in B,fa-mi o oferta de xenon pt. Clio III pe faza scurta,becuri cu led pe pozitie si becuri albe la proiectoare+ montaj,astept raspuns aici.

25 Jan 2009, 16:35:
QUOTE(gheta_gabi @ 20 Jan 2009, 01:29)
@Stanyc2003 - nu trebuie modificat nimic, in schimb e foarte greu de montat, au facut astia masina foarte aiurea...si la mine s-a lasat cu maini julite (renault Clio III) smile.gif
*


La Clio III trebuie data bara fata jos?
stanyc2003
Baiatul care ziceai ca se ocupa de motaj, ma poate ajuta la Megane-ul meu?
E din Bucuresti?
gheta_gabi
@adrian mgn - sencs wink.gif

@RamboX - xenon faza scurta H7 - 240 ron; becuri LED pozitie - 30 ron; becuri albe la proiectoare nu am; montaj 70 RON. Nu trebuie data bara jos la Clio III, eu am la fel si nu a fost nevoie. TOTAL = 340 RON.

@stanyc2003 - bineinteles ca te poate ajuta si, da, este din Bucuresti.
gheta_gabi
up...
dacialoganmcv
ai PM
si becurile, parca H4 se numesc astea de Dacia 1310....
loganfan2008
m-ar interesa si pe mine unul, poti sa atasezi o poza cu un Kit H4?
PS: ma refer la o poza in care sa se vada "dulia" becului

LE: Ok, atunci astept pana le faci o poza si s-ar putea sa-ti comand si eu un set... cat au garantie?
gheta_gabi
este H4 bi-xenon cum gasiti peste tot, nu are nimic special...momentan nu am unul pentru a face poze...
gheta_gabi
up...
dragos c
Ma intereseaza si pe mine un kit H1 pentru un Peugeot 307 dar am si eu o intrebare:daca se arde un bec gasesti de 5000 K ca peste tot am vazut de peste 6000 K.
Multam!
gheta_gabi
am H1 pt tine, timp de un an daca se arde vreun bec sau balast ma suni si se schimba
gheta_gabi
up...nu mai am H4 bi-xenon magnetic...
gheta_gabi
Vand Kit-uri Xenon !!! IMPORT SUA !!!

Am de la H1 pana la H11 - numai de 5000k - 35W

Pachetul contine: becuri, balasturi, cabluri montaj si kit-ul de montare pe masina.

ROG SI OFER MAXIMA SERIOZITATE !!!

Pret 240 RON pt kit normal ; bi-xenon nu mai am magnetic...doar cu 2 becuri...

Tel. 0724.443.863
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.