Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] ceasuri bord logan laureate
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
pattrick
vand 7 bucati ceasuri bord logan model laureate(ceasuri gri).6 sunt v6.002 1 e v7.
toate au cb si instant.pret orientativ 200 ron.astept oferte

8 Jan 2009, 21:18:
mentionez ca ceasurile au mai fost folosite si au intre 4000 si 47000 km
pattrick
3 bucati disponibile!!!
ronin33dan
Stii pe cineva care s-ar baga sa faca si montarea unui asemenea bord pe o Dacia SuperNova ???
pattrick
eu fac montaj pe solenza dar pe sn..mai greu...nu stiu:D..cam toti se feresc
ronin33dan
Si totusi dece se feresc toti sa-l monteze si pe o supenova???Intreb ptr ca habar nu am !
pattrick
ptr ca e mai greu


12 Jan 2009, 23:29:
in primul rand e problema cablului de kilometraj...care e tot mecanic actionata....

13 Jan 2009, 18:26:
UP!!!!!!!!
pattrick
UP!!!!!180 leiiiiiiii
nenestean
am solenza .....si nu are nici turometru ....daca pun bord de logan ..... presupun ca nu are cablu pt turometru asa ca, ce trebuie facut ca sa mearga si turometru la bordu de logan ? smile.gif
Valy90
salut! daca mai ai borduri, poti sa-mi montezi si mie pe solenza unul si sa imi rescrii km mei?
si cat m-ar costa toata afacerea?
ronin33dan
Valy90 daca ai sti de cati m-am rugat sa ma ajute si pe mine cu asa ceva .......
Si am ramas cu rugatul !!!
DAr nu vreau sa te dejamagesc....insista poate tuai mai mult noroc !!! blush.gif
pattrick
va montez la toti..cautati-ma pe mess la id adylol162005
nelu44
Buna,
ma intereseaza si pe mine, scrie-mi pe nelunov@hotmail.com.
poti sa rescrii si km?
pattrick
Update oferta:si montez pe solenza /logan cu activare cb si instant

26 Jan 2009, 12:51:
@nelu44 ti-am dat add
ronin33dan
Ai cuvantul meu de onoare ca m-as baga daca ar exista careva sa -mi explice sau sa se bage sa ma ajute sa-l montez pe o DSN !!!
pattrick
pai nu ti-am zis ca ti-l fac???
extasy_myhay
mai ai cesuri ? ma intereseaza pentru o solenza

15 Feb 2009, 04:41:
P.S. Daca mai ai da si un pret
nenestean
am cumparat ceasuri de la "pattrick" .......prin curier ..... si cu ajutorul lui telefonic ....le'am montat .......merg foarte frumos si sunt multumit de ele
recomant cu incredere
mersi tongue.gif
extasy_myhay
o intrebare am , indicatorul la benzina arata bina sau mai trebuie facut ceva casa indice corect?
nenestean
la mine arata corect smile.gif ......pt ca pe firu ce indica benzina a fost pusa o chestie ......dioda sau cum so chema .....care regleaza diferenta dintre rezervoarele de logan(50l) si slz(43)
extasy_myhay
am cumparat ceasuri de la "pattrick" si cu ajutorul lui telefonic am reusit sa le montez .......merg foarte frumos si sunt multumit de ele
recomant cu incredere
mersi
STALEX2004
salut.ma intereseaza si pe mine sa mi le pun pe un clio symbol (cel din semnatura)ai idee daca se pot monta??maneta pentru CB ai?ms bafta
pattrick
update preturi datorita cererii mari

Vand

1)Ceasuri de Logan Laureate, cu instant - 230
2)Ceasuri de Logan simple negre cu cb fara instant - 180
3)Ceasuri de logan fara cb - 140


Montez

ceas 1+maneta+manopera =420

ceas 2+maneta+manopera=360

ceas 3+manopera=250




salut.in provincie iti vand bordul + mufe adaptoare pentru bordul de logan deja mufate cu rezistenta si diodele respective(60 lei) si te mai ajut cu o schema de montaj.

bafta!
brawnie
QUOTE(STALEX2004 @ 26 Feb 2009, 13:41)
salut.ma intereseaza si pe mine sa mi le pun pe un clio symbol (cel din semnatura)ai idee daca se pot monta??maneta pentru CB ai?ms bafta
*


si pe mine m-ar interesa sa imi pun pe un clio II te rog sa ne raspunzi !
pattrick
am si manete si ceasuri.de montat in principuiu s-ar putea.acum depinde de mai multi factori.daca masina e pe can....nu prea merge..
brawnie
QUOTE(pattrick @ 18 Mar 2009, 00:26)
am si manete si ceasuri.de montat in principuiu s-ar putea.acum depinde  de mai multi factori.daca masina e pe can....nu prea merge..
*


pe mine m-ai bagat in ceata!ce o mai fi si can asta? biggrin.gif am inteles ca s-ar putea monta fara probleme pe clio dar nu stiu pe nimeni care sa fi facut operatia !
dachriss
Salutare!

Am montat si eu bord de logan pe solenza. Cu ajutorul lui patrik (mi-a suportat toate intrebarile si telefoanele) am reusit! Totul a durat in jur de 4 ore, era prima oara cand demontam bordul de slz.

Bordul are si consum instant...e bestial! vine super!
Nu a ramas spatiu intre el si bord pentru ca am pus niste distantiere.

A539
ultimu pret pentru ceasuri cu cb argintii vreau sa le montez pe o solenza 1.4mpi...cat face cu tot cu montaj...
pattrick
ti-am dat pm!!!!
07hzp
Ti-am dat PM
pattrick
!!!!!!!!!!!!!!OFERTA !!!!!!!!!!!!!! valabila pana pe 5.08.2009

ceasuri de bord logan cu computer de bord si consum instant 170


pattrick
OFERTA!!! valabila pana pe 6 septembrie 2009

Ceasuri logan cu cb si ci = 170 lei
fix74
Ma intereseaza un tablou bord Preferance, cu versiunea 6001 sau 6002.
Preferabil cu 6002.

Mai ai, cat costa?
A539
mai ai ceasuri as vrea sa imi pun pe solenza!!
iliecatalin25
salut vreau si eu sa ma ajuti sa pun pe o solenza ceasuri de logan.....te rog sa dai un semn la 0722.414.898 sau 0763.77.55.10....multumesc
andreiask
Cat e bordul de logan fara Ci si Cb ? Ai idee dak montajul se face greu ? ?
optyc
salut, mai ai ceasuri de logan cu cb si ci? ma intereseaza si pe mine pentru o slz; spunemi si mie un pret pentru el cu tot cu montaj; multumesc;)
bradut
salut,
mai ai ceasuri de logan cu cb si ci? ma intereseaza si pe mine pentru o slz; spunemi si mie un pret pentru el cu tot cu transport
multumesc
pattrick
ai pm
bradut
lmai lasi ceva la pret?
in pretul asta imi dai si maneta?
nenestean
pai da si normal !!!!
si pe deasupra in pretul ala iti schimba si motoru
cu unu din ala 1.6 16V
doar negociaza la sange
pattrick
up


!
pattrick
up


!
pattrick
up



!
pattrick
up


!
pattrick
up


!
pattrick
up


!
pattrick
up


!
pattrick
up


!
clau_24bcd
daca mai ai ceasuri de logan zimi ce modele si ce preturi te rog..cu tot cu curierat pana in tg jiu.te salut
pattrick
up


!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.