Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Peugeot 206 HDI 2006 5 usi numai 6000
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mri
autoturismul este original, vopsea, motor, absolut tot. ara o singura zgarietura pe aripa stanga spate, undeva mai jos. a implinit 60.000 km acum 1 saptamana, are reviziile efectuate la peugeot pe carte service(se pot verifica unde doriti). la interior este ca noua, nimic rupt sau zgariat. ca dotari are a/c, inchidere centralizata cheie, servodirectie, volan reglabil, scaun sofer reglabil inaltime, cd original cu comenzi volan, 2 airbaguri, geamuri electrice fata, 3 tetiere spate. un sg proprietar, cumparata de noua din romania in sept 2006. ruleaza impecabil pretul de 6000 este urgent!

p.s. motor 1.4 hdi de 70 caluti cu un consum fenomenal 3% afara si 5% oras
mri
5800 pret fix si urgent!
tzunoi
schimb cu asa ceva te intereseaza?
http://forum.reno.ro/-VAND-SCHIMB-golf-IV-...io-t135437.html
mri
salut. pretul de 5800 de euro nu este pt variante. nu as vrea sa te superi pe mine dar eu am vandut in decembrie golf 5 tdi inmatriculat cu 5 usi impecabil cu 8600 euro. nu crezi ca ceri un pic cam mult pe g4?
mri
up
andu38
Un schimb cu un FORD FOCUS SEDAN 2008 SEPTEMBRIE motor benzina 1,6 115cp TI-VCT ,dotari trend +climatronic,genti,pilot,proiectoare,oglinzi heliomate,stergatoare automate,senzor lumina,senzori parcare,alarma Pyle cu senzor perimetru si pager +dif din partae at te intereseaza?
mri
tre sa ma repet. pretul de 5800 nu este pt variante. pt. care vreti variante, o evaluez la 7500
andu38
Idea daca iti trebuie sau convine schimbul>Peugeot este a ta ?
mri
up
mri
up
mri
sus cu ea
mri
up
mri
5750 euro.
mri
5700 euro
mri
superoferta 5500 euro! accept orice testare, oriunde doriti!
mri
5600 euro.
mri
up
iubitordedacie
chiar scoate 3% afara? in carte zice 4... cu zgomotul cum te descurci?
mri
scoate si mai putin de 3 % afara daca mergi un drum bucuresti-brasov pana in 100 km/h. masina este foarte silentioasa.
mri
Gata. S-a vandut masinuta. S-a facut si testul din autovit la care a obtinut 98 puncte din 100 . Am rugamintea de a se inchide. Multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.