Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Clio Symbol
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
hms
Renault Clio Symbol 2004 Expression, 1,4 8v, 59.000 km, Jante de aliaj, Full. Pret 5700 euro.
Locatia Galati. Telefon 0722.674.769
Roberto$
ce inseamna full la clio geamuri electrice aer conditionat si abs
hms
Am scris full, pentru ca atunci cand am comandat masina am cerut absolut tot ce se putea pune pe ea. (4 jante din aluminiu, vopsea metalizata, A.B.S.+airbag pasager, alarma, 4 covorase,4 aparatori de noroi si doua bucati de plastic pe care le-au pus pe praguri la usile din fata).

14 Jan 2009, 23:31:
UP

15 Jan 2009, 17:44:
UP
hms
4850 Euro
hms
Deoarece nu a mers cu vanzarea si nici nu am gasit o masina mai mare pentru schimb (numai Golfuri mici) m-am hotarat sa o pastrez. Pana voi cumpara masina o sa o mai folosesc, apoi o duc la garaj si va sta pana o sa-si ia permis baiatul cel mare. Dar acuma vreau sa schimb distributia si ce mai trebuie la ea si va rog sa ma ajutati si sa-mi spuneti unde gasesc (in Galati) piese mai ieftine pentru revizia de 60.000km. Nu vreau sa fac in service de firma si daca stiti si unde se poate la un pret rezonabil ar fi perfect.
cmandrei
In zona clio.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.