Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] casetofon MP3
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
purice
vand casetofon MP3, nou, in cutie, nu a fost pe masina ... pentru renault megan2, laguna2 , clio
pretz 300lei
clr

Update list, sau tuner list?
Mar|Us
Pe laguna 1 merge?
purice
tuner list
are in spate mufa pt comenzi volan si ecran
stanyc2003
mp3? tuner list? Deci ar merge pe un Megane 2.1 din 2004? adica raman comenzile volan si display active?
stelpop
Mai mult ca sigur este Update List!Din foto nu reiese acest lucru pentru ca nu e prea clara!Dar nu prea am vazut MP3 Tuner List!Deci este compatibill doar cu Renault fabricate dupa 2005 daca nu ma insel!Asta in cazul in care se doreste pastrarea comenzilor si a afisajului!
vyshy
si daca este UpdateList, din cate am inteles, e cam greu sa mearga si display-ul. Nu bag mana-n foc.
purice
e update list...acu am citit...idiotu ala care mi l a dat jos de pe masina mi a zis k merge la toate renault urile...imi cer scuze biggrin.gif


mai scrie p el Random, display mp3, mp3 up, mp3 down
sqryn
QUOTE(purice @ 13 Jan 2009, 02:14)
vand casetofon MP3, nou, in cutie, nu a fost pe masina ... pentru renault megan2, laguna2 , clio
pretz 300lei
*




QUOTE(purice @ 13 Jan 2009, 17:00)
e update list...acu am citit...idiotu ala care mi l a dat jos de pe masina mi a zis k merge la toate renault urile...imi cer scuze biggrin.gif
mai scrie p el Random, display mp3, mp3 up, mp3 down
*



a fost sau n-a fost montat pe masina tongue.gif
vyshy
da, e oarba treaba, e nou-nout tongue.gif

niste poze mai clare nu se pot ? are o culoare ciudata...
purice
park sunt la povestiri adevarate blush.gif ....
cand mi am luat masina mi am schimbat casetofonu.... , iar p asta l a bagat in cutie...k????
culoare ....e crem
sa iau o camera sa fac poza k am facut cu tel
DanCVA
Culoarea mp3-ului nu e ciudata, este doar crem (bej), pentru versiunea de echipare privilege (cel putin asa e la Megane - aia de top cu interiorul vopsit). Recomandasem cuiva aparatul asta, dar cand am vazut ca e Tuner list imi dadeam palme, ca nu auzisem de Tuner list cu mp3. Deci presupusesem corect ca este Udate list. biggrin.gif
purice
2mil...ofeerta biggrin.gif hai la casetofon UPDATE LIST
stelpop
Ai PM!
purice
casetofonul mai este.... pretz 2mil....
nr meu de tel 0723582773/ 0761696947 stefan
nu am putut da PM
purice
sus





sus
purice
180 lei... excl.gif ..........alta oferta
stelpop
O ai pe cea din PM ! Inca mai e valabila!
purice
adjundecat....castiga stelpop....(eu nu pot da PM).....lasa un nr de tel sau suna ma

0723582773 0761696947
stelpop
Ai din nou PM! Multumesc!
Si timite-mi manualul de utilizare si codul!
purice
salut...azi am dat cass u...cand am fost la buc...m a sunat cineva si am crezut k este stelpop....si l am vandut wacko.gif imi pare sincer rau pt tot
dar mai fac rost biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.