Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] LAPTOP, CAMERA VIDEO, PLAYSTATION 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
DACIOTUL
Va salut cu stima! As vrea sa vand urmatoarele: laptop Fujitsu Siemens Amilo model labs037(cel putin asta scrie pe spate... ), fabricat in Germania, l-am cumparat din Munchen acum 2 ani, bonus geanta pentru el. Bateria e consumata, in rest am avut mare grija de el, nezgariat, neimprumutat, il vand de mare nevoie dar asta e, dupa cum o sa explic 2 randuri mai incolo!
Camera video Sony cu caseta HI8, o dau impreuna cu 4 casete si geanta, fabricatie Japonia, cumparata tot din Munchen in 2005, folosita fix 5 ore exact dupa cum reiese din datele inregistrarilor de pe casete, 2 nunti, 3 botezuri si mare parte din traseul Cherbourg-Roslaere pe mare!
Si ultimul e un Playstation 2 pe care l-am luat din Viena in noiembrie anul trecut, am bineinteles toate actele si de la el si de la celelalte, il dau cu 9 jocuri originale, fotbal, hochei si cev araliuri, ma uit si va spun exact.
Ideea e ca m-am angajat la Otopeni la sol, agent handling si lucrez in tura de noapte, nu am cu ce sa ajung si le-as schimba bucuros cu un Oltcit, Lada sau Dacie veche functionale!
Daca sunt amatori pentru cumparare, preturile sunt:

-Laptop 600 RON
-Playstation 250 RON
-Camera video 300 RON Cine le ia pe toate mai discutam un pic!
Multumesc si numai bine tuturor!

Scuze ca nu pot da reply la PM dar nu am suficiente posturi!
Iata lista cu jocurile:DTM Race Driver 3, Fight Night Round 3,NHL 2003, Tourist Trophy(moto), Winter Games 2007, Pro Evolution Soccer Management, Toca Race Driver, FIFA 2007, NBA 2007
defrag
Mai multe detalii pentru laptop se poate? Nu am gasit pe net modelul asta.
DACIOTUL
Mai multe detalii pentru laptop se poate? Nu am gasit pe net modelul asta.


Pentru caracteristicile tehnice un bob zabava sa ajung acasa, am in schimb poze cu toate, daca e vreun forumist cu inima de mama pe aici blush.gif blush.gif sa i le trimit lui in mail si sa uploadeze el ii multumesc anticipat!! wub.gif wub.gif
unsure.gif
A si sa nu uit, din pacate Dacia din semnatura nu o mai am, am fost un mare bou ca am vandut-o la inceputul anului trecut cand imi mergea bine si aveam masina de la servici!! mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif
juristul2000
Ma intereseaza Playstationul.
juristul2000@yahoo.com si uplodez eu pozele daca vrei
marius111976
am un break din 1989 te intereseaza?
DACIOTUL
QUOTE(juristul2000 @ 13 Jan 2009, 22:02)
Ma intereseaza Playstationul.
juristul2000@yahoo.com si uplodez eu pozele daca vrei
*



Multumesc mult, ti le trimit chiar acum! rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Ma intereseaza breckul, doar nu fac nazuri, da-mi te rog pe pm un nr.de telefon si te sun eu sau detalii aici.
Multumesc!Voie buna tuturor! biggrin.gif biggrin.gif
aadalex
...ai PM...
gotty
si de la mine...de ieri...
DACIOTUL
QUOTE(gotty @ 14 Jan 2009, 10:13)
si de la mine...de ieri...
*




Am scris mai sus jocurile, deocamdata am sa vad maine masinile celor care ar vrea sa faca direct schimbul si daca nu imi convine niciuna si nu mai apar alte variante le voi vinde si separat! Un pic de rabdare pana sambata cand ma hotarasc ce si cum. In ordinea in care mi-ati dat mesajele pe pm sau aici va sun si le vand fara regrete! blush.gif blush.gif Voie buna tuturor! smile.gif smile.gif
juristul2000
putina rabdare lume ca deseara uploadez si pozele, acu sunt la servici si nnu pot
cosmin_2300
da-mi mie mail la cosmin_2300@yahoo.com si le uploadez eu acum smile.gif
DACIOTUL
QUOTE(cosmin_2300 @ 14 Jan 2009, 14:57)
da-mi mie mail la cosmin_2300@yahoo.com si le uploadez eu acum smile.gif
*



mULTUMESC, VIN POZELE CHIAR ACUM, NU SUNT CHIAR ASA BOU SA STITI DAR CHIAR NU MERGE PE NICI UN FORUM, CRED CA E CEVA AIUREA LA MINE IN CALCULATOR SI FIIND LA SERVICI N-AM CUM SA MA BAG IN EL, iar itist nu maiavem ca e recesiune!! tongue.gif
cosmin_2300
Problema o reprezinta pozele la o rezolutie prea mare smile.gif

14 Jan 2009, 16:40:
Astea-s pozele !
DACIOTUL
QUOTE(cosmin_2300 @ 14 Jan 2009, 15:33)
Problema o reprezinta pozele la o rezolutie prea mare smile.gif

<span class='edit'>14 Jan 2009, 16:40:</span>
Astea-s pozele !
*



Multumesc, cum ajung acasa mai fac si din alte unghiuri, ideea era sa vedeti specificatiile dar uite ca nu sunt prea clare! scuze, o remediez cand ajung acasa! sad.gif
Mihai San
ofer 200 ron pe camera
cosmin_2300
QUOTE(DACIOTUL @ 14 Jan 2009, 16:43)
Multumesc, cum ajung acasa mai fac si din alte unghiuri, ideea era sa vedeti specificatiile dar uite ca nu sunt prea clare! scuze, o remediez cand ajung acasa! sad.gif
*


Functia macro + poze la 3 mpx !
DACIOTUL
QUOTE(Mihai San @ 14 Jan 2009, 16:12)
ofer 200 ron pe camera
*



Lasa-mi un nr. de telefon ca sa discutam, e valabil pentru toti cei care mi-ati dat pm, am prea putine posturi si nu pot da reply deci nu va pot contacta! Multumesc!
Am facut si alte poze si le-am trimis juristului... blush.gif blush.gif
cosmin_2300
Pana la urma mie cine mi-a trimis pozele ? Tu sau juristul ? tongue.gif
In 5 min "urc" pozele wink.gif

Gata si cu pozele tongue.gif
DACIOTUL
Playstationul tocmai a fost adjudecat smile.gif , raman celelalte doua!
cosmin_2300
Da clik dreapta pe my computer , properties si fa si tu un print screen cu ce scrie acolo la procesor si DDR smile.gif
Sau daca stii tu configuratia ( inclusiv placa video ) spune-o ca sunt interesat de laptop smile.gif
DACIOTUL
Laptopul este rezervat pana maine la ora 11 userului ZappaUKu. smile.gif
juristul2000
El eu am ajuns prea tarziu acasa, de la servici nu pot sa fac upload ca ne monitorizeaza astia

15 Jan 2009, 16:03:
Si PS2-ul l-as fi vrut eu da...ori nu ai citit PM-ul meu ori a fost altul mai rapid.Oricum bafta si daca te mai putem ajuta cu ceva sa ne spui
DACIOTUL
Multumesc mult oricum, cand o sa pot sa ma revansez o s-o fac cu drag! Pentru ps 2 am sunat in ordinea in care am primit pm-urile, asa mi s-a parut fair! si chiar primul mi l-a luat, poate va posta aici ca sa confirme, uite ca n-am fost inspirat sa-l rog sa se uite la configuratie ca aveam si laptopul si camera pe birou!
daca nu-l ia cel pentru care il retin, maine dupa 12 laptopul redevine actual!
cosmin_2300
QUOTE(DACIOTUL @ 15 Jan 2009, 16:59)
Laptopul este rezervat pana maine la ora 11 userului ZappaUKu. smile.gif
*


Aha ... il stiu pe acest user ( locuieste langa mine ) si e om serios .
Daca nu-l ia el , sa-mi trimiti ce te-am rugat smile.gif
DACIOTUL
oK, HAI CA MA UIT IN MAXIM O ORA PE NET SI IN ACTELE LAPTOPULUI SI POSTEZ TOT CE AM!
marius111976
te mai intereseaza break-ul ? ce adresa de mess ai?
ZappaUKu
inca sunt interesat de laptop, astept sa ma contactezi
DACIOTUL
Buna dimineata tuturor, smile.gif acum am iesit din tura, ajung in Bucuresti cam intr-o ora cu un coleg, deci mai intai il sun pe zapauku si apoi pe ceilalti 2 ca asa am vorbit, in ordine! voie buna tuturor! biggrin.gif
sorin1983
eu am cumparat ps2-ul... user serios!e in stare foarte buna... de celelalte 2 produse nu am discutat:)
ZappaUKu
laptopul a ajuns la mine ... om foarte serios recomand cu caldura, are foarte mare grija de lucrurile sale. sunt sigur ca va da si camera video cat de curand smile.gif
DACIOTUL
QUOTE(sorin1983 @ 16 Jan 2009, 11:17)
eu am cumparat ps2-ul... user serios!e in stare foarte buna... de celelalte 2 produse nu am discutat:)
*




QUOTE(ZappaUKu @ 16 Jan 2009, 18:23)
laptopul a ajuns la mine ... om foarte serios recomand cu caldura, are foarte mare grija de lucrurile sale. sunt sigur ca va da si camera video cat de curand  smile.gif
*


Multumesc pentru aprecieri, inca o data va urez sa le stapaniti sanatosi! wub.gif wub.gif
Poate are cineva nevoie sau doar pentru filmat pe partie...nu de alta dar fimeaza excelent noaptea si e folosita atat de putin! sleep.gif sleep.gif
Weekend placut tuturor!
danu_el
Imi poti spune ce model de sony e ?
sorin1983
@ DACIOTUL : vezi ca ti-am dat un pm!
DACIOTUL
QUOTE(danu_el @ 17 Jan 2009, 14:33)
Imi poti spune ce model de sony e ?
*




QUOTE(sorin1983 @ 17 Jan 2009, 14:40)
@ DACIOTUL : vezi ca ti-am dat un pm!
*


Am vandut si camera chiar acum asa ca se poate inchide topicul, multumesc DaciaClub!
Cum ajung acasa ma uit de ce m-ai rugat!
DACIOTUL
QUOTE(sorin1983 @ 17 Jan 2009, 14:40)
@ DACIOTUL : vezi ca ti-am dat un pm!
*


M-am uitat de ce m-ai rugat dar nu am mai gasit nimic in plus, o sa le caut iar cap-coada maine ca abia azi am iesit din tura si cum le gasesc iti dau de stire!
sorin1983
inteleg ca nu ai mai gasit! asta e se mai intampla:)
DACIOTUL
QUOTE(sorin1983 @ 24 Jan 2009, 14:09)
inteleg ca nu ai mai gasit! asta e se mai intampla:)
*


S-ar putea sa fie la varul meu, il sun maine ca e prea tarziu acum, daca dau de ele iti dau de veste! Distractie placuta!! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.