Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] inchideri centralizate sau acuatori
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
emilio
Am cateva inchideri centralizate noi.Si eu le folosesc de cativa ani pe cateva masini-Dacia Supernova,Dacia berlina,Cielo,Peugeot-fara probleme deosebite si cu minimum de intretinere.Am si pentru masini cu doua usi,dar si separat pentru deschiderea portbagajului din buton sau din telecomanda.Detalii la emilio100ro@yahoo.com sau 0727364388.Produsul are partea electronica,patru acuatori de calitate,cabluri de conectare,dispozitivele de prindere si actionare.Pret pt 4 usi-50 ron,2 usi 35 ron,deschidere portbagaj 15 ron.Se trimit prin posta sau curier.Mentinez ca am vazut produsul la vanzare pe situl la cateva firme cu 70 ron.Ofer garantie prin schimbarea produsului.
patronul_alex
pt deschiderea din portbagaj din telecomanda,ai si schema?si daca merge pe orice masina?
Mihai_67
Sal,deschiderea pt portbagaj merge din buton sau si din telecomanda de la cheie Loganul este ph1.
emilio
QUOTE(patronul_alex @ 16 Jan 2009, 22:13)
pt deschiderea din portbagaj din telecomanda,ai si schema?si daca merge pe orice masina?
*


Schema este pe scema alarmei.Daca o pui pe buton este si mai simplu.Te folosesti de schema de la setului de 4usi pe care o pot trimite.

19 Jan 2009, 12:50:
QUOTE(Mihai_67 @ 17 Jan 2009, 09:48)
Sal,deschiderea pt portbagaj merge din buton sau si din telecomanda de la cheie Loganul este ph1.
*


Depinde de sistemul masinii.Daca nu ai buton pe cheie bagi cheia la usa soferului si se deschid toate cele 4 usi.Daca ai buton ai deja pe usile fata si merg si daca iti pui pe spate.Sincer nu ma prea pricep la Logan.Am specificat pe ce am pus,dar de mers merge.Lucreaza frumos insa la portbagal la Logan.
patronul_alex
se poate achizitiona doar deschiderea din telecomanda a portbagajului?
emilio
Daca te referi la acuatorul pentru portbagaj raspunsul este da.Pret 15 ron.Contine un acuator cu 2 fire,tija de tragere,panglica de sustinere si centrare,clema cu 2 suruburi si 2 holsuruburi.Iti pot trimite in plus si cablaraia aferentainstalatiei bonus ca mi-a ramas de la cei care au vrut doar acuatoare. smile.gif
patronul_alex
De unde esti?vad ca din ialomita, mai exact? poate ne intalnim in urziceni ca trec pe acolo.are telecomanda?vreau mai multe detalii, urmeaza sa imi achizitionez un reno 18 si vroiam sa stiu,daca are vreo treaba cu inchiderea centralizata,daca e independenta si merge din telecomanda,masina asta avand inchiderea centr. din fabrica si nu are telecomanda,o inchid dinauntru.mersi.
emilio
Nu are telecomanda.Merge din telecomanda alarmei daca are alarma sau alarma are aceasta optiune sau pe buton interior.Sunt din Fetesti.
emilio
Inca 3 pe stoc.
patronul_alex
mai am o intrebare,este universala?si daca poti sa ajungi in urziceni,sau eu vin pe euro 85 ,buzau-bucuresti si pot ajunge pe la uriziceni.sau daca trimiti cumva.
emilio
Sunt 260 km de la mine la Urziceni dus-intors.Este mult mai simplu de trimis prin curier sau posta cu verificarea coletului la primire.Lasa-mi datele pe privat sau sms la 0727364388 cu specificatie.
patronul_alex
intai sa imi cumpar si eu masina,sper sa se faca in 2 saptamani maxim,si daca nu costa mult sa trimiti pana in buzau,o sa iti iau sigur o deschidere portbagaj.mersi,poate te interesezi pana atunci cat costa sa trimiti prin posta.
emilio
7-10 lei.
emilio
2 pe stoc.
Mihai_67
Sal.O intrebare ,i-mi trebuie un acuator pentru deschidere portbagaj si daca ai avea si fire cu mufe sa le duc pina la bord,acuatorul este cu revenire sau nu ?
Adrian_Boy
emilio, ai pm !!! de doua zile sad.gif mai ai marfa ???
emilio
QUOTE(Mihai_67 @ 5 Feb 2009, 12:57)
Sal.O intrebare ,i-mi trebuie un acuator pentru deschidere portbagaj si daca ai avea si fire cu mufe sa le duc pina la bord,acuatorul este cu revenire sau nu ?
*


Am ce iti trebuie.Ar mai fii si destula cablaraie.Aia e cado!!! biggrin.gif Lasa o adresa pe pm si te rezolv.

7 Feb 2009, 00:24:
QUOTE(Adrian_Boy @ 5 Feb 2009, 13:44)
emilio, ai pm !!! de doua zile sad.gif  mai ai marfa ???
*


Scuze,dar am fost cu treaba.Ai mail.Mai am pe stoc si au si centrala.La cum s-au dat ma gandesc serios sa mai aduc.M-am interesat si de centralizate cu deschidere din telecomanda si alarme.Preturile sunt mari si adaosul e minim.Poate ca o s aincerc sa vad cum se dau.
Mihai_67
Sal. Daca ai primit pm sa ma anunti smile.gif
emilio
Am primit si maine ia drumul spre tine la prima ora.Sa il folosesti cu placere.Sper sa fii multumit de cum isi face treaba.
Mihai_67
Sal. Astazi am ridicat coletul ,multumesc pt promtitudine si seriozitate,,,recomand cu incredere smile.gif
emilio
Multumesc.Da bine la feedback.Mai am o centralizata pentru 2 usi si una d eportbagaj,dar maine se reinoieste stocul.
emilio
Stoc nou de inchideri si 2 inchideri pe stoc cu telecomanda la 130 ron.
turturel
azi am ridicat coletul. recomand. om serios si serviabil. succes in continuare!
emilio
Multumesc pentru apreciere.O sa fac un filmulet pentru a vedea cum lucreaza pe masina inchiderea cu si fara alarma,cu senzori de vibratie si de perimetru dual zone.
Andrew20
QUOTE(emilio @ 18 Feb 2009, 21:35)
Multumesc pentru apreciere.O sa fac un filmulet pentru a vedea cum lucreaza pe masina inchiderea cu si fara alarma,cu senzori de vibratie si de perimetru dual zone.
*


salut
vreau si eu o inchidere..cu telecomanda pt o berlina 1310
ce pret?
stima
emilio
130 ron.Ti-as recomanda insa mai bine una clasica si o conectezi la alarma sau ulterior iti iei si alarma.Lucreaza mai bine cele clasice decat cele cu telecomanda.Deoarece mi s-au intors colete neridicate trimise prin posta cred ca va trebui sa iau un avans initial sau contravaloarea sa se trimita pe un numar de cont.
cipry263
salut... cat ma costa sa-mi pui inchidere centralizata pentru un logan ?? piese + instalat....
emilio
Inchiderea este 50 ron si nu instalez pentru ca sunt din sud si tu esti tare departe.Am vazut ca este 45 ron usa pe la cei care monteaza.
emilio
Inca 5 inchideri pe stoc.Se pare ca lumea este multumita si asta ma bucura.Castigul este minim,satisfactia garantata.
emilio
Inca 2 pe stoc.
Gaby_19_4you
salut cat ma costa pentru dacia berlina inchiderea la portbagaj + usa sofer ??
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.