Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] reno 5 87
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tilicaru
dupa cum spune anuntu vand renault 5 din 87
dotari :
bord de gtt turbo
volan mic
trapa
geamuri eletrice
inchidere centralizata(trebuie doar pusa e cu telecomanda )
motor refacut complec bagat set motor de 1,4
carburator nou nout
consum 5 la suta oras 7
pleope
eleron
pedale sport
presuri sport
merge impecabil
cu o multime de piese de shimb plus instalatie gpl nemontata tot de r5, haion , capota ,
aripi , elctromotor.


pretul al faceti voi masina este inscrisa in romania

astept oferte

ym: alex2claudiu sau tel 0742289685

M@NIVELA:))

hmm..nu stiam ca ai si unul de vanzare:)...sau ti-l vinzi pe al tau? razvan sf.gheorghe...ca sa stii cine sunt:)....apropo, vrei sa il dai in schimb la consola:D:D?smile.gif) glumesc:)
tilicaru
din pacate o sal vand . ma despart de el dupa ce am pus atata suflet .refacut in proportie de 90 la suta .as vrea sal dau la cineva care sa fie fan reno si sa nusi bata joc de munca mea si ai celor ce au participat chiar si cu sfaturi in legatura cu mici defecte sau mai mari sau care au contribuit cu piese (vanzari) la el. am uitat sa specific ca o sa fie de dat pe langa r5 si multe piese si un kit de gtt turbo stiti voi ce sunt elea.finca asa ca o paranteza ``prieteni stiu de ce.`` dar asta este situatia si lucrurile se misca un pic la uni mai repede.
iti multumesc pt gluma .ori cum pana la vinderea lui sper sal duc in stagiu final incat cine al ia sa nu aiba ce mai face de aceea se vor schimba : pompa de benzina cu una electrica plus regulatorul, punerea kitului si apropo de kit bondourile cum am vb celalalte vorpleca spre tine indata ce o sa pot , si eventual vopsirea lui si izolarea pe inauntru.am uitat sa pecific ca masina are si aprindere electronica si ceas cu turometru.

piesele ce le vand si vreti sunt inca de vanzare
Lehel_ms
Salut
Ma intereseaza masina. Poti trimite niste poze de pe masina ca sa pot sa-ti dau un pret.
Poti trimite pe mess: lehel_ms.
Mersi anticipat.
tilicaru
intre timp omu se mai gandeste . oferta ramane valabila in continuare

super oferta 1200 euro

repede am nevoie de bani

23 Jan 2009, 14:24:
ultimu pret pe masina urgent 950 de euro cum este ea fara kitul de gtt dar cu praguri noi nepuse inca .

unicatttttttt

23 Jan 2009, 15:44:
950 euro oferta urgentttt
tilicaru
masina se da la 1000 de euro

motive : marti schimb pompa de apa cu una noua
si se va pune 2 praguri de gtt pe ea .

pun si ceva poze cu ea
tilicaru
astazi sa schimbat pompa de apa si sau pus bulburile de temperatura la ceas .
pragurile sambata
pret fix 1000 saptamana asta
freikorps
unde poate fi vazuta masina? merci!
tilicaru
masina este in alba iulia

astazi sau vopsit grila fata din neagra in rosie culoarea masini si plasticurile de deasupra stopurilor tot cu rosu, sa schimbat bara spate .

masini i sa ridicat pretu la 1800 de euro finca masina este in perfecta stare am avut nevoie de bani urgent dar sa rezolvat. daca o vrea cineva la 1800 de euro o dau daca nu ori cum o pastrez .finca masina este prea buna si imi pare rau so dau.
freikorps
ok, multumesc de raspuns. 1800 e mult pentru mine.
tilicaru
auzi hai sa vb pe ym si vedem cat oferi si vedem cum facem sa fie bine .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.