Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] casetofon original,2 cauciucuri
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
andu38
Vand casetofonul original ptr Megane 1 in perfecta stare de functionare.Eu l-am schimbat cu un CD-MP3 VDO DAYTON cu comenzi la volan care nu se auzea nici pe departe ca cel original.Dimensiune 185/60/15
Pret 250lei
Vand 2 cauciucuri PIRELLI uzura 5 % ,am mers cam 2000km .Pret 300lei(amdat pe o singura bucata 360 lei).
Vand si tripla spate stanga(cea de pe portbagaj)usor zgariata (cam 1 cm)-100 lei
Pentru cine ia ambele ofer gratis tripla spate (am schimbat-o pe casco - are si becurile)
Se mai vinde si un set de saboti spate NOU-NOUT pe care nu l-am mai schimbat la revizii deoarece erau uzate doar 50%.Pret nou 100 lei ,pret de vanzare 75lei
andu38
Pret nou ptr casetofon (care este in stare excelenta)200 lei si ptr cele 2 cauciucuri 250.Am uitat sa precizez ca sunt de vara.Ptr cine ia ambele impreun cu setul NOU NOUT de saboti spate care este 70 lei ii dau o tripla spate stanga bonus.Altfel tripla spate este150 lei.

19 Jan 2009, 21:50:
Rectificare tripla spate 100 lei
andu38
Pret nou ptr casetofon 150 lei -este tuner list si este original al masinii deci se potriveste cu display +comenzi volan
andu38
Pret nou casetofon tuner list ptr megane 1 100lei
Cele 2 cauciucuri de vara 185/60/15 uzate 5 %Pirelli 250 lei - nu se pune problema de galme sau alte defecte.
Saboti spate noi 70 lei
Tripla spate 130 lei .
Ptr cine ia primele 3 pozitii tripla spate este bonus.
andu38
Cauciucurile sunt PIRELLI P6000.
andu38
Pret nou la cauciucuri 230 lei perechea uzate 5-10 % la un rulaj de pana in 2000 km.
cj98czh
Se poate poze cu anvelopele...ma intereseaza cu lateralul pt. a vedea anul fabricatiei si cu profilul....la poza cu profilul daca pui si o moneda pt. a-am da seama de gradul de uzura ar fi super.

Multumesc,
andu38
Punem si poze .Oricum preturile sunt negociabile ,iar ptr a inlatura orice dubiu ofer o garantie(din pacate doar pe cuvant de forumist deoarece nu sunt firma )sa zicem 10.000km sau un an -la o utilizare normala .Le-am cumparat prin 2005 dar le-am schimbat foarte repede deoarece mi-am luat un set de 4 buc Dunlop.
Costisitor
Salut...Casetofonul il mai ai? ..ma intereseaza...pls ontact me blush.gif
cj98czh
andu38 - pui te rog pozele, sunt interesat de anvelope...

multumesc
andu38
Au venit si pozele cu cauciucurile.
Sunt putin prafuite dar NU au nici un defect.

9 Feb 2009, 21:56:
Au venit si pozele cu cauciucurile.
Sunt putin prafuite dar NU au nici un defect.
cj98czh
Multumesc de poze, dar din pacate unul dintre ele (cel din prima poza) este fabricat in 2000 saptamana 14...deci mult prea vechi...cel de-al doilea din 2004 hai sa zicem ca ar merge cu toate ca si ala ...

Daca erau din 2005 erau cumparate 100%, profilul si uzura sunt ok, dar cauciucul la atatia ani este imbatranit.
andu38
Eu am mers cu ambele undeva in 2005 cand le-am cumparat si nu m-am uitat la DOT.Atat stiu ca au fost cam 370 ron bucata si am fost f multumit cum s-au comportat la drum pe timp de toamna sept-nov cand am pus de iarna,ulterior mi-am luat un set de 4 buc Dunlop cu care am vandut masina.
andu38
Cauciucurile le dau cu garantie 1 an sau 10000 km ptr o utilizare normala.Daca se intampla cu cauciucul vre-o problema(mai putin borduri cum mi s-a intamplat mie de curand si atentie cauciucul avea 10000km dar era fabricatie 2008)returnez banii inapoi .

12 Feb 2009, 21:40:
casetofonul s-a dat.
andu38
up
andu38
up
florinbuhus
Pune te rog niste poze cu cass. Are cumva si display?
andu38
casetofonul s-a vandut-am scris mai sus in post.Nu era cu display-era cel original de pe Megane 1
andu38
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.