Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] /SCHIMBFORD FOCUS SEDAN 1,6 115 cp sep 2008
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
andu38
Vand FF2 sedan -culoare metalizata albastru deschis,cumparat in august 2008 de la Neco Motor si inmatriculat in septembrie.
Masina este pur si simplu NOUA ,are 9000 km facuti majoritatea la cateva drumuri lungi prin tara.
Ca dotari este un Trend 1,6 benzina 115 cp TI-VCT cu optiuni :climatronic,faruri de ceata ,pilot automat (pe care eu nu l-am utilizat inca),jante aliaj cu cauciucuri 205/55/16,senzor ploaie,oglinda interioara heliomata.Pret factura 15762 euro.In plus i-am mai pus:alarma PYLE cu senzor de perimetru si pager,senzori parcare ,aparatori noroi fata spate,paraguri inox,scut de plastic la motor,covorase cauciuc in interior care impreuna cu taxa de poluare au costat 1000 euro.Pret vanzare 15500 euro dar sunt interesat si de un schimb cu renault megane 1-2 cu motor 1,6 benzina de 2-6 ani cu un singur proprietar si eventual pana in 85000km.Masina functioneaza impecabil .Consum de oras acum in decembrie 10,8 ,iar la drum intins ,mers lejer - pana in 110km/h ,5,8 .NU se mai pune in discutie faptul ca masina este 4 ani in garantie.
Imi pare rau ca o vand !
mariusd4
Mai multe detalii, poze daca se poate !!! Multumim ! smile.gif
andu38
La detalii nu cred ca as mai avae ce sa mai adaug>Doar ac masina are pe ea de toate mai putin piele am sa revin si cu poze mai tarziu<oricum masina este noua nu are zgarieturi si nici vre_un accident>Masina pe timpul noptii o tin in garaj Am sa introduc in acest post dotarile trend>

18 Jan 2009, 21:24:
La detalii nu cred ca as mai avae ce sa mai adaug>Doar ac masina are pe ea de toate mai putin piele am sa revin si cu poze mai tarziu<oricum masina este noua nu are zgarieturi si nici vre_un accident>Masina pe timpul noptii o tin in garaj Am sa introduc in acest post dotarile trend>
andu38
Pret de vanzare sau schimb 15000 euro.Are casco +asig obligatorie la Aliantz
andu38
up

25 Jan 2009, 22:25:
up
andu38
CATEVA POZE CU MASINA
andu38
Avand in vedere ca pretul de nou al masinii la dealer este de 15200 e, pretul de vanzare/schimb al masinii mele devine 14500 e.
andu38
Astept schimburi cu renault megan mai vechi 2004-2006
andu38
up
andu38
up
andu38
Un schimb cu megane +diferenta ,nimeni interesat?
andu38
Solicit administratorului inchiderea acestui topic.
Eventual cand se mai relanseza piata auto aprilie- mai ,il deschidem sau deschid un nou topic.
Multumresc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.