Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] dacia supernova 1,4
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
danyamd
VAND dacia super nova rapsodie
- 2001
- 80.000 km (reali)
- culoare alba
- AC
- inchidere centralizata + alarma originala
- deschidere porbagaj electrica
- distribuitia schimbata la 60.000 (inclusv pompa de apa de origine )+curele alternator si accesorii
- schimbat recent toate filtrele , saboti frana spate , capete de bara , bucsi , pivoti , lichid de racire
- casetofon sony + subwoofer
-set roti iarna cu tot cu jenti
- proiectoare originale

pret 2200 euro neg.


20 Jan 2009, 17:16:
neg
Mihai.D.G.
Un UP! de la mine.
M-as fi combinat dar...
danyamd
+cotiera ...neg
leinad
Niste poze...se poate???
danyamd
si niste poze cu masina .pretul nu este batut in cuie se mai negociaza
danyamd
up...neg ...2100 euro

2 Feb 2009, 18:09:
nimeni?? neg....2100 euro
danyamd
up...neg inca....2100 euro
danyamd
up
danyamd
up
boozywoozy
un ultim pret?
danyamd
mai neg la fata locului(dar pe la 1900 euro poate si mai putin ne intelegem)
JJY
am avut si eu o rapsodie, dar parca nu aveam ac nedumerire.gif
emil_t
un offtopic, poti sa-mi dai pm, cat te-a costat si unde ai gasit aerul conditionat ? pentru ca si eu am rapsoide nu alta
danyamd
aceleasi intrebari de fiecare data cand spun ca are AC. masina asa am luat-o si eu , nu a fost pus de nimeni, era extraoptiune din fabrica .deci e original AC-ul, inca se mai negociaza
danyamd
up...neg inca
danyamd
UP
danyamd
masina e inca la vanzare.....pretul inca negociabil......deci .....
danyamd
masina are asigurare tot anul 2009 , rovinieta tot anul 2009 , impozitul tot anul 2009.
bylexus
QUOTE(danyamd @ 23 Feb 2009, 20:56)
masina are asigurare tot anul 2009 , rovinieta tot anul 2009 , impozitul  tot anul 2009.
*



Rovinieta poate ramane valabila pentru tot anul, restul nu, -daca se schimba proprietarul-.Am inmatriculat masina din semnatura nu de mult.
E frumoasa masina... nu as da-o sa fiu in locul tau, decat daca mi-ar scoate peri albi.Pierzi mult sa o vinzi in perioada asta,nu te grabii...
Succes!
danyamd
up..ms..nu o sa ma grabesc...avand in vedere ca am dat pe ea 3000 euro + altele ...nu se mai merita sa o vand
sergiu-iulian
cotiera nu o vinzi separat?:Dce model ii?biggrin.gif ca as avea eu nevoie de cotiera...ms
adicorbos
QUOTE(danyamd @ 9 Feb 2009, 19:18)
aceleasi intrebari de fiecare data cand spun ca are AC. masina asa am luat-o si eu , nu a fost pus de nimeni, era extraoptiune din fabrica .deci e original AC-ul, inca se mai negociaza
*


daca are aer conditionat din fabrica inseamna ca e versiunea de dotari clima, nu cred ca astia de la dacia pun ca dotari suplimentare AC
un UP de la mine
spor la vanzare
madkat
offtopic:
se putea pune optiune pe rapsodie AC-ul - din fabrica pe comanda
pe confort sau europa insa nu
danyamd
da asa e ....neg
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.