Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] megane sedan impecabil 01.2008
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bobby79
Magan sedane inmatriculat 01.2008, Jante 16`` aez, cauciucuri nokian noi, dvd, folie llumar, cotiera originala, volan piele, ac, filtru aer k&n, esapament inox borla, 100cp benzina, PILOT AUTOMAT, XENON etc impecabila, garantie!!!

10500euro
...reducere de la 15000 cat ma tine pe mine...
0724583924 ms

masina are putin peste 9000 km
este echipare manager + cotiera originala care e cu tunel cu tot 300e + xenon 1
+ pilot adica tempomat si limitator de viteza comenzile fiind pe comenzile de la volan ale cd playerului

motorul este 1.4 16V, cu filtru aer de carcasa garantat pe viata de la K&N si esapament modificat din inox pe teava de fi50 in afara de finala care amortizeaza zgomotul *cu finala inox era galagioasa... a mai gastigat 10 cp

deci 1.4 16V 110 cp
Jantele AEZ stylo comandate in germania si cauciucuri Nokian 205/55/16 - au costat 1000 euro

Folia este LLumar si am Omologare RAR

DVD ul este nou, adus din America Phase Linear, are ecran tactil retractabil si se aude deosebit

O vand pt ca vreau sa mi iau un bmw 525...
stiu ca pierd multi bani.. dar mofturile se platesc
dansora
Precizeaza motorul, rulajul, echiparea (desi cred ca este Manager), etc.
Informatia 16V din semnatura nu e sufiecienta. Poate fi 1.4 sau 1.6
zanga
la 100CP e 1.4
megane2.2
care pilot ? IOVAN , pe volan nu vad comenzile .
toporas
QUOTE(megane2.2 @ 22 Jan 2009, 14:35)
care pilot ? IOVAN  , pe volan nu vad comenzile .
*


Megane ul nu are comenzi pt pilot/limitator pe volan, ci in stanga volanului jos sub gura de ventilatie.

Scuze ca ma bag aiurea dar vad ca nu sunt singurul.
Catalinmodena
Este manager mai mult ca sigur,se vede scrisul acela rosu pe dunga ce desparte torpedoul de partea de sus a bordului.
Pilotul automat sigur este pus ulterior.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.