Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: cd-player panasonic
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment
cagulaa
am luat astazi un cd-player panasonic cq-c5355N , din pacate la el nu mi-a dat si manualu de utilizare. Am cautat si pe google si nu gasesc nimic de el. As vrea sa stiu cum naiba il faci sa nu isi mai schimbe culorile la afisaj?? ohmy.gif ca ma dispera ,( cred ca o sa il tin cu afisorul anulat )
o fi bun de ceva??
Ov
la alte marci exista un buton pe care scrie display (sau ceva de genu') si tb sa ti apasat cateva secunde pe el

sau varianta 2, ai in meniu un mod DEMO care tb dezactivat

topicul se muta de aici smile.gif
cagulaa
am incercat dar nu arec asa ceva, ciudat
vad maine ce pot sa ii fac
Prince of Persia
De unde l-ai luat si la ce pret? Cum ti se pare?

Pentru manual intra pe pagina de suport a Panasonic Romania,am selectat eu mai devreme modelul tau de cd auto si apar manualele existente pentru el.
cagulaa
pai l-am luat de la media galaxy era ultimul, am dat 299, si mi se pare destul de bun.
inainte am avut un sony cdx s2050, parca, super misto, dar mi sa ars procesoru si finalu si nu mai avea rost sa il repar
asta vad ca are un bass destul de bun poate la selecti de sursa lasa ceva de dorit, deh pana te obisnuiesti cu el


22 Jan 2009, 22:44:
mersi mult pt manuale
Prince of Persia
Pretul e super bun daca vorbim de aparatul asta. Are si telecomanda,nu?
cagulaa
are si telecomanda, port de usb, o intrare auxiliara pe care am anulat-o , si mai are ceva misto care face toti banii, SRS WOW. biggrin.gif
aaaaaa si inca ceva pot sa ii iau si fata cu mine, asta chiar daca am o alarma pe masinuta, nu se stie niciodata
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.