Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] cd player auto defect
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
toporas
Tocmai mi a fost sparta masina de serviciu si mi au luat cd playerul. Asa ca vreau sa cumpar unul defect cat mai ieftin posibil.
Daca aveti unul prin casa si nu mai aveti ce face cu el.Nu ma intereseaza marca, model, mp3/track;trebuie sa aibe radio si cd.Nici macar sa functioneze nu vreau.
Astept oferte aici sau pe private.
marianno88
Neaaparat CD-Player? Caseta nu te intereseaza?
toporas
Ai PM.
toporas
Nimeni...nimic ?
bobomaster
Am un panasonic nitelush mai vechi care nu il mai folosec si e in perfecta stare de functionare 4x45w si mp3 si tot citeste, l-am schimbat pt ca mi-am luat altul mai performant......da un pm ceva si discutam... wink.gif
toporas
Deci sa recapitulam: vreau un radio cu cd sau caseta, stricat, eventual cu piese lipsa, dar cu carcasa intreaga.Nu ma intereseaza marca sau modelul.
Ofer maxim 40 lei in functie de ''performante''

Apropo: pentru masina.
slider2
are unchiul meu un rcs (adica cu caseta) originial de supernova/solenza/logan. e in stare perfect functionabila, dar nu-l foloseste. te-ar interesa??
adytt
sal am un kenwood cd player track caruia i se intoarce fata nu se ia se intoarce la 360 de grade ai impresia ca e luata

defect : panglica

solutie se inlocuiesti cu una de cd-rom model vechi tine 6 luni dupa care se repeta operatiunea smile.gif este foarte frumos modelul

eu mi-am luat un alpine si nu il mai folosesc momentan trebuie inlocuita panglica

pret 45 ron
toporas
Aveti PM amandoi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.