Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sigla veche
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
solenza_scala
Inspirati-va din forumuri logan ,,de peste mari''. Puneti ori numai sigla noua, ori si pe cea noua si pe cea veche, si o scurta istorie a marcii nu ar strica. Ma gandeam la o sectiune noua chiar in partea de sus a paginii.
AlexV
sigla daciaclub nu este sigla dacia. e ceva asemanator cu sigla veche a marcii. sigla daciaclub, asa cum este ea e pusa pe sute de masini. daca dacia isi pune un desfacator de sticle pe post de sigla, nu inseamna ca o sa ii urmam. mai ales ca la 5 ani se pare ca isi schima sigla, dar naravul ba.

cat despre istoria dacia, poate fi facuta prin aportul membrilor, cei care stiu mai multe despre marca in special.
solenza_scala
Bine, dar o rubrica pe forum ar fi mai interesanta. Am vazut si eu linkul si ma cam mira ca acelasi articol de pe wikipedia romania e mai scurt! Deci, sa contribuim!
dacialover
Cred si eu ca ar trebui creata o sectiune ''Istoric''.
A l e x
Sincer, eu recomand noua sigla din avatarul lui dacialover. Ce Photoshop sublim...
CriSTI68
QUOTE(solenza_scala @ 25 Jan 2009, 11:27)
Inspirati-va din forumuri logan ,,de peste mari''. Puneti ori numai sigla noua, ori si pe cea noua si pe cea veche, si o scurta istorie a marcii nu ar strica. Ma gandeam la o sectiune noua chiar in partea de sus a paginii.
*



dacia nu inseamna numai logan..... cea mai de 2 lei sigla desfacatorul de bere....
daciafan
QUOTE(AlexV @ 25 Jan 2009, 10:46)
sigla daciaclub nu este sigla dacia...daca dacia isi pune un desfacator de sticle pe post de sigla, nu inseamna ca o sa ii urmam. mai ales ca la 5 ani se pare ca isi schima sigla, dar naravul ba.
*


aplauze.gif aplauze.gif aplauze.gif aplauze.gif aplauze.gif respekt.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.