Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] casetofon auto
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sorinnn2006
Cumpar un casetofon auto (nu ma intereseaza un model anume) care sa scoata 4x50 si sa aiba mufa iso.Sa nu fie zgariat sau umblat prin el.

Nu vreau neaparat cu mp3(daca are nu-i problema) pt ca am modulator usb si un card de 4gb,asa ca de muzica nu duc lipsa.

Nu imi place sa umblu cu cd-urile dupa mine.

ofer intre 50-100RON.Valabil in IASI

Astept oferte aici.
andu38
Un casetofon nu va avea MP3 vreodata.Poate cauti un CDplayer.
Eu am de vanzare un casetofon original de pe megane 1.Daca te intereseaza discutam .Ideea ca al meu nu are afisaj ,dar are mufa ptr afisaj extern si ISO ptr magazie de cd +ISO ptr 4 difuzoare asa ca ,rebuie montat tot pe clio,megan ...care au afisaj separat.Cat priveste functionarea este impecabila.
sorinnn2006
Am zis ca vreau ori casetoton,ori cd player.Ma intereseaza sa scoata 4x50 atata tot.Lasa niste poze daca ai cu cass.
renutu
am eu un casetofon original de megane 2, daca se potriveste la clio ajung in iasi vineri si ne putem intalni.
sorinnn2006
renutu-----PUNE NISTE POZE SI UN PRET
renutu
se potriveste la masina ta, este aceeasi conectica, pret 90 ron, poze deseara cand ajung acasa.


uite si poze :
[attachmentid=1627495938]
[attachmentid=1627495939]
[attachmentid=1627495940]
[attachmentid=1627495941]
Iuiu
Un CD Blaupunkt 4x40 cu fata detasabila nu te intereseaza? Nu se aud decat boxele de pe stanga, am vrut sa montez o statie pe masina si am atins 2 fire de la iesirea din preamplificator pentru ca nu am avut mufa originala si am facut o improvizatie. Finalii nu sunt arsi dar nu primesc semnal din preamplificator pe partea dreapta. Ii mai lipsesc si 2 surubele ca de ceasornicarie. Si totul la numai 50 ron.
sorinnn2006
Iuiu------ai intra pe mess id niros1978 si vorbim
andu38
Mai ai nevoie de casetofon?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.