Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Capace pompa apa si Pompe de benzina
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
gogota_69
Cum zice si titlul vand capace de apa si pompe de benzina pentru Dacia 1XXX. Pretul nu este fix este in functie de cate bucati se cumpara.
Pret fictiv 20ron.
Telefon:0761351411/0722172285
mad toz
Sunt noi? De ce firma sunt produse?
gogota_69
up
gogota_69
up
gogota_69
zup
gogota_69
up
gogota_69
up
gogota_69
up
gogota_69
QUOTE(gogota_69 @ 26 Jan 2009, 15:49)
Cum zice si titlul vand capace de apa si pompe de benzina pentru Dacia 1XXX. Pretul nu este fix este in functie de cate bucati se cumpara.
Pret fictiv 20ron.
Telefon:0761351411/0722172285
*


up
tunderbird
Dacia 1xxx se refera si la Dacia 1100?
gogota_69
Sincer nu cred. De obicei cei care cumpara sunt cei care au model13xx,14xx.
tunderbird
Ai putea sa fii mai clar?

Presetupa, rotorul complet si rulmentii de la capacul de pompa de D1100 sunt absolut identice cu cele de la D1300. Singurul care difera este capacul din aliaj de aluminiu care are un stut pentru furtunul de la calorifer. Si garnitura capacului este identica.

Un coleg de forum te-a intrebat mai sus daca sunt noi.
Daca ii raspundeai afirmativ, era clar ca nu ai si de D1100.

Presupunand ca sunt reconditionate, nu vad de ce nu ai putea (tu sau furnizorul tau) sa reconditionezi si pentru D1100.

Deci sunt noi sau reconditionate?

gogota_69
produsele sunt noi cu garantie
tutu
Mi-ar trebui si mie un capac de pompa apa pt un motor de 1300. Daca sunt mai ieftine decat la magazin , am dat banii jos !
gogota_69
up
Adrian_Boy
anuntul dateaza de ceva timp si nu stim inca de ce firma sunt facute ... ?

eventual PM for me wink.gif
tutu
Eu am luat si pompa de apa si de bezina si sunt multumit. Vanzatorul este serios si punctual iar produsele sunt noi + garantie !
gogota_69
QUOTE(Adrian_Boy @ 21 Feb 2009, 19:04)
anuntul dateaza de ceva timp si nu stim inca de ce firma sunt facute ... ?

eventual PM for me wink.gif
*


Produsele sunt noi cu garantie. Pentru mai multe detalii:0761351411
gogota_69
up
gogota_69
up
gogota_69
up
disponibilu
scz de of ,pentru cei doritori eu am cumparat acum ceva timp si sunt foarte multumit de el asa ca omul are marfa buna si super eftina
bafta la vanzare in continuare
gogota_69
Multumesc de recomandare.
gogota_69
up
mariusciprian78
salut!ma interesasem ptr o cunostinta de maneta aia dar vad ca nu a mai zis nimic.o sa ma interesez si te anunt. smile.gif
gogota_69
up
gogota_69
up
gogota_69
up
gogota_69
up
motanpaul
Degeaba sunt noi, daca sunt de asam, autospeed.Am luat eu un capac nou de autospeed a costat 30 lei si are 3000 km si deja are joc rulmentu, uneori pacane.
Si decand l-am luat am mers numa cu antigel+apa distilata(a avut ungere rulmentu de la capacu pompei de apa).
Zi firma cine le face, ca ma intereseaza si pe mine unu.Mersi mult
gogota_69
QUOTE(motanpaul @ 20 Apr 2009, 09:20)
Degeaba sunt noi, daca sunt de asam, autospeed.Am luat eu un capac nou de autospeed a costat 30 lei si are 3000 km si deja are joc rulmentu, uneori pacane.
Si decand l-am luat am mers numa cu antigel+apa distilata(a avut ungere rulmentu de la capacu pompei de apa).
Zi firma cine le face, ca ma intereseaza si pe mine unu.Mersi mult
*



Tel:0761351411-daca chiar te intereseaza
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.