Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 Anvelope iarna + jante
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
quze
Salut,

Michelin Alpin 205/55/16, uzura 25-30% maxim cu jante tabla. Distanta intre prezoane 5 x 108. Acum se afla pe Laguna 2 montate.

Pret: 250 euro

Contact: 0723 27 87 09
quze
200 euro, ultimul pret.
andu38
Te rugam cateva poze si sa ne precizezi daca au ceva defecte gentile sau cauciucurile.As fi interesat .
quze
Sa imi spui ce vrei sa pozez... Atat jantele cat si gumele sunt in perfecta stare, inca montate pe masina. Le poti proba si pe masina si la vulcanizare, unde doreste clientul.
andu38
Daca ai posibilitatea , 3-4 poze atat cu jantele sa vad modelul ,nr de prezoane dar si cu 2 cauciucuri de preferinta unul spate si unul fata sa vad uzura.
quze
O sa ma ocup cat pot de curand. Jantele sunt de tabla 5x108 distanta intre prezoane.
quze
andu38, imi pare rau ca intarzii cu pozele dar nu este aparatul acasa, daca ai drum intre orele 9 - 18 pe bulevardul expozitiei sau militari dupa 19, le poti vedea live. Anvelopele cat si jantele sunt intr-o stare impecabila, anvelopele au maxim 6000 km
andu38
Se vede live pe vre-o camera video de pe net?...ca eu live in Galati!!!....dar ,am drum in urmatoarea perioada (saptamana)prin Bucuresti asa ca lasa-mi un nr de tel.Apropo daca imi vinzi gentile cu tot cu cauciucuri tu cu ce te mai intorci de la vulcanizare?
quze
Am vb la tel, sa te interesezi ce distanta ai intre prezoane, bafta.
quze
Up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.