Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] RENAULT 5 URGENT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
PICTORU28
Am de vanzare renault 5 negru,an 1980,220.000 KM.1300 cmc,jante aluminiu inclusiv rezerva,carburator weber dublu corp vertical.1500 RON.nr tel:0752981950 sau PICTORU28_2009@YAHOO.COM
davincu
Mă nea Zugravu666@ da tu nu cumva esti bâlbâit ? Că eu am băut ceva acuma seara și nu mai știu dacă văd eu multiplu sau tu ai umplut forumu` cu același anunț ?
La cât de tare te zbați eu zic sa mai lași din preț și să precizezi in ce stare e .
Afară de jenți ce mai are bun pe ea ?
Funcționează ? Nu e marfă de Galați ? Chiar dacă nu pare , eu încerc aici să te ajut ! Nu așa se vinde ! Revino cu un SINGUR mesaj , dar cât se poate de detailat . Poate scoți mai mult dacă o dai pe bucăți .
* Hai că ăsta era așa un forum drăguț și civilizat , nu îl strica !
PICTORU28

la pret nu mai las.nu o dau pe bucati.masina e functionala si merge ft bine pt varsta ei. eu merg zilnic cu ea.in afara de jenti mai are bun motorul care nu consuma ulei de loc si carburatorul care ii da un plus de putere
numai carburatorul costa 100 euro
.are turometru de porche si volan mahon ft frumos.sunt proprietar si al doilea al ei de cand a adus-o in tara in 96.are actele in regula si valabile.masina are pneurile noi plus toba noua originala pe comanda.sunt din braila.tin mult la ea da o dau pt ca vreau sa tunez un twingo.am pus mai multe anunturi pt a ma cunoaste lumea nu pt a strica forumul cum zici.poate daca nu erai matol si il citeai treaz nu jicneai asa lumea cu ex presii de la poplaca care chiar dau urat pe un forum specializat pe masini cu traditie.te salut cu farul.
patronul_alex
poze?
cosmin_2300
QUOTE(PICTORU28 @ 27 Jan 2009, 22:50)
PICTORU28_2009@YAHOO.COM
*


Sper sa nu te deranjeze , dar te-am adaugat in lista de messenger sa vorbim smile.gif
PICTORU28
nu ma deranjeaza.vorbim.poze voi pune zilele astea.nu le-am avut la indemana.anuntul e cat se poate de serios.va salut cu faru.
PICTORU28
Dupa cum am promis am pus si poze

30 Jan 2009, 22:22:
maine voi pune si poze cu interiorul masinii si de la motor.

30 Jan 2009, 22:47:
si am si o gramada de piese pe care le dau cu tot cu masina
PICTORU28
Sunati cat mai repede.
liviu05
Are inspectie valabila?
Daca da, pana cand?
PICTORU28
da o are valabila.pana pe 02-04-2009.am toate actele in regula.
liviu05
Daca as vrea sa il cumpar, ar trebui sa ma duc la R.A.R sa fac autentificare si in mod sigur ca va trebui sa fac si inspectie avand in vedere ca ar fi ca si expirata....
si nu e sigur ca mi-ar da inspectie....
PICTORU28
nu e ca si expirata.mai are doua luni.daca intradevar te intereseaza masina suna-ma si vorbim.eu pot face usor verificarea la noi in oras dar costul il suporti tu daca vrei sa o faci acum.iar identificarea poti sa o faci si la tine.aia nu e problema.nici cu verificarea nu e problema.ultima data mi-a dat din prima.fara revenire.salut.
freikorps
unde pot sa vad masina? merci!
PICTORU28
la braila o poti vedea.salut.am tel. mai sus.
pisti2004
Buna mai este actual?am un laptop Asus (de un an jumate luat de la flanco)vreau sa-l vand cu 1500 RON ,nu te intereseaza schimb?
Asus A9RP-5A056

(pretrul de la 4 magazine)
2.303,25 RON - 2.625,24 RON

15"-XGA - Celeron M440 1.86GHz - ATI XPRESS 200 - 512MB DDRII - 80GB HDD - DVD SuperMulti DL - 802.11b/g WLAN - 6 cell battery - ASUS Bag/Mouse

PICTORU28
salut.este inca actual.nu sa dat inca.nu o dau pe laptop pt ca am deja un pc bun.ma-r interesa banii pt ca am nevoie de ei.daca iau laptopul nu reusesc sa-l dau aici cu 15 mil. la ce sistem ai pe el.vinde-l tu si suna-ma dupa aia.pa pa.
marian_bv
salut...
jantele se potrivesc pe dacie berlina..
eu le-as lua ...daca se potrivesc...si daca da fa-mi un pret..
PICTORU28
nu vand jentile separat.dar oricum nu se potrivesc la dacie.este alta distanta intre prezoane.daca se potriveau le vindeam de o suta de ori pana acum.
Alexu7




volanul ala e ce firma e?
pe tetiere ce smeclean e acolo, cu ce naiba sunt patate?
tibi00
vand renault super 5,an 87,motor 1100,usi 2+1,jante aliaj,culoare visiniu metalizat,cutie 5+1...itp 18.03.2010,asigurare...pret 450 euro 0768074435
addex
Tibi00 iti ofer pe renault 5 ,350 euro pret fix,din pacate stau prost momentan cu banii,numai ca masina sa nu aiba vreo problema grava !!!! Astept un mesaj pe forum si eventual cu ce probleme mai are masina grave sau minore !!!
Te salut !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.