Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] protectii praguri Megane-Clio si alte marci
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
wolfdan
Vand protectii praguri--protejeaza pragurile de matuire -zgirieturi provocate de atingerea lor cu talpa piciorului, tocuri etc. --se monteaza foarte usor cu banda dublu adeziva (inclusa) , sint indoite pe margine dupa forma pragului --- pret 130 ron (fara transport ) ---TRIMIT SI IN ALTE LOCALITATI --contact mess ID: soprana79 sau 0762 747 047

31 Jan 2009, 14:48:
Cam asa arata pe ASTRA H, FOCUS 1 si FOCUS 2
Byþu
ai cumva pentru Laguna II??? smile.gif
wolfdan
QUOTE(Byþu @ 31 Jan 2009, 16:00)
ai cumva pentru Laguna II??? smile.gif
*


Doar pentru Laguna 1
wolfdan
Vand protectii praguri--protejeaza pragurile de matuire -zgirieturi provocate de atingerea lor cu talpa piciorului, tocuri etc. --se monteaza foarte usor cu banda dublu adeziva (inclusa) , sint indoite pe margine dupa forma pragului --- pret 130 ron (fara transport ) ---TRIMIT SI IN ALTE LOCALITATI --contact mess ID: soprana79 sau 0762 747 047
Mihai_E
ai o poza si cu cele pt megane?

sint si pentru fata si pentru spate sau numai fata?
wolfdan
sunt 2 fata + 2 spate , arata asa ( sunt exact ca cele din pozele de mai sus )
wolfdan
Vand protectii praguri--protejeaza pragurile de matuire -zgirieturi provocate de atingerea lor cu talpa piciorului, tocuri etc. --se monteaza foarte usor cu banda dublu adeziva (inclusa) , sint indoite pe margine dupa forma pragului --- pret 130 ron (fara transport ) ---TRIMIT SI IN ALTE LOCALITATI --contact mess ID: soprana79 sau 0762 747 047
Fratzica
pentru kangoo 4x4 ai ceva?
hco
Pretul este pentru set sau pentru o bucata?
tuner
scenic 1?
wolfdan
QUOTE(hco @ 19 Feb 2009, 11:04)
Pretul este pentru set sau pentru o bucata?
*


pretul este per set care cuprinde 4 bucati (2fata+2 spate)
BoR
Pentru Supernova aveti vreun model?
wolfdan
Vand protectii praguri--protejeaza pragurile de matuire -zgirieturi provocate de atingerea lor cu talpa piciorului, tocuri etc. --se monteaza foarte usor cu banda dublu adeziva (inclusa) , sint indoite pe margine dupa forma pragului --- pret 130 ron (fara transport ) ---TRIMIT SI IN ALTE LOCALITATI --contact mess ID: soprana79 sau 0762 747 047 -------------POZE -- MEGANE --


-------------------------------------- MEGANE --------------------------------------
bogdan_dsn
pentru skoda fabia?
NebunicA
pentru corsa c?
wolfdan
QUOTE(bogdan_dsn @ 26 Feb 2009, 14:30)
pentru skoda fabia?
*


DA ,pot aduce si de Fabia
wolfdan
Vand protectii praguri--protejeaza pragurile de matuire -zgirieturi provocate de atingerea lor cu talpa piciorului, tocuri etc. --se monteaza foarte usor cu banda dublu adeziva (inclusa) , sint indoite pe margine dupa forma pragului --- pret 130 ron (fara transport ) ---TRIMIT SI IN ALTE LOCALITATI --contact mess ID: soprana79 sau 0762 747 047
wolfdan
Vand protectii praguri--protejeaza pragurile de matuire -zgirieturi provocate de atingerea lor cu talpa piciorului, tocuri etc. --se monteaza foarte usor cu banda dublu adeziva (inclusa) , sint indoite pe margine dupa forma pragului --- pret 130 ron (fara transport ) ---TRIMIT SI IN ALTE LOCALITATI --contact mess ID: soprana79 sau 0762 747 047
dandutulescu
Vreau si eu un set pentru megane2.Pretul este fix?
servocar
Vreau si eu pentru megan 2. Mai lasa si tu la pret pentru provincie ca sa platim si transportul!

8 Mar 2009, 14:04:
wolfdan: am primit PM-ul tau, poti sa le trimiti. o sa te contactez pe mess sau pe telefon pentru adresa de livrare.
wolfdan
Salutare tuturor membrilor , momentan nu mai am pe stoc de Megane ,voi aduce altele in aproximativ 10 zile , daca mai sunt doritori astept comenzi ferme pana miercuri , PRET pentru membrii clubului 140 ron transport inclus Posta Romana , contact mess: soprana79 , 0762 747 047 sau aici pe forum--- Stima smile.gif

------ MEGANE ------
wolfdan
MEGANE
dandutulescu
Am primit astazi protectile prag pentru Megane,arata super.Recomand, persoana serioasa.
wolfdan
QUOTE(dandutulescu @ 10 Mar 2009, 17:36)
Am primit astazi protectile prag pentru Megane,arata super.Recomand, persoana serioasa.
*


Multumesc si eu ma bucur ca-ti plac smile.gif ---- Mai doreste cineva pentru MEGANE ?
rero
Salut,

Chiar nu gasesti pentru Laguna 2?
wolfdan
QUOTE(rero @ 11 Mar 2009, 22:07)
Salut,

Chiar nu gasesti pentru Laguna 2?
*


Salut, daca gasesc te anunt
rero
OK.

Multumesc.
wolfdan
------------------- LAGUNA 2 ---------------------
rero
Salut,

O pereche la baiatu'. Iti trimit adresa pe PM.

Multumesc.
wolfdan
Vand protectii praguri--protejeaza pragurile de matuire -zgirieturi provocate de atingerea lor cu talpa piciorului, tocuri etc. --se monteaza foarte usor cu banda dublu adeziva (inclusa) , sint indoite pe margine dupa forma pragului --- pret 130 ron (fara transport ) ---TRIMIT SI IN ALTE LOCALITATI --contact mess ID: soprana79 sau 0762 747 047
fullfit46
ptr. logan se gasesc ?
wolfdan
Vand protectii praguri--protejeaza pragurile de matuire -zgirieturi provocate de atingerea lor cu talpa piciorului, tocuri etc. --se monteaza foarte usor cu banda dublu adeziva (inclusa) , sint indoite pe margine dupa forma pragului --- pret 130 ron (fara transport ) ---TRIMIT SI IN ALTE LOCALITATI --contact mess ID: soprana79 sau 0762 747 047
ronin33dan
Ptr Dacia supernova??? Daca da si un pret ,te rog!@
wolfdan
QUOTE(ronin33dan @ 30 Mar 2009, 11:47)
Ptr Dacia supernova??? Daca da si un pret ,te rog!@
*


Nu sunt pentru SuperNova sad.gif
lucialina2000
pune te rog o poza cu cele ptr logan!
Banu1974
solenza?
wolfdan
QUOTE(Banu1974 @ 31 Mar 2009, 12:53)
solenza?
*


Nu sunt sad.gif
adymateo
Zilele astea am apucat sa-mi pun si eu protectiile! Persoana serioasa tipu'! Ne-am intalnit in fata la Unirea si am facut "tranzactia"! Iar protectiile sunt ca lumea!
Shafu
pentru megane classic ca nu prea imi dau seama ? vad ca multi au cerut pt megane 2
wolfdan
QUOTE(Shafu @ 2 Apr 2009, 09:49)
pentru megane classic ca nu prea imi dau seama ? vad ca multi au cerut pt megane 2
*


Este posibil sa aduc si de Megane 1 ,vei avea un raspuns cert peste aprox. 1 saptamana
Shafu
Ok! Astept un pm de la tine!
Multumesc!
wolfdan
Vand protectii praguri--protejeaza pragurile de matuire -zgirieturi provocate de atingerea lor cu talpa piciorului, tocuri etc. --se monteaza foarte usor cu banda dublu adeziva (inclusa) , sint indoite pe margine dupa forma pragului --- pret 130 ron (fara transport ) ---TRIMIT SI IN ALTE LOCALITATI --contact mess ID: soprana79 sau 0762 747 047
marksman
Pentru Logan si Hyundai Accent exista?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.