Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 5 Anvelope 175/70/R13, IEFTINE
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
emilgreus
Vand 5 anvelope 175/70/R13 dupa cum urmeaza:

2 noi (Matador mixte), certificat de garantie, rulate doar 1000km - 80 RON/bucata
3 (KUMO, de vara), una de la roata de rezerva, rulata 1000km, si doua rulate 8-9000km, ca noi - pret 50 ron/bucata

Anvelopele sunt impecabile, fara defecte, dar sunt nevoi sa le vand fiindca am cumparat alte roti, pe 14.

Eventual pot vinde si jantele si capacele aferente, dar nu se potrivesc pe DACIA.
Oricum, detalii, pentru jante:
4x100, 5J, R13, alezaj 54mm, Offset 46 mm.

Se pot vinde si la bucata, la preturile de mai sus.
Pentru cei care cupara toate 5 anvelopele, pretul este negociabil.

Rel la tel 0724071548

3 Feb 2009, 15:34:
Erata: jantele se potrivesc pe Dacia Solenta, Supernova si Nova.
andrew14_maverick
Salut,

Poti sa pui niste poze, te rog? Care e data fabricatiei?

Mersi.
ursul_bipolar
Poze?
emilgreus
Nu am poze deocamdata.

Trebuie sa fac, fiindca m-ar avantaja smile.gif . Oricum atat anvelopele cat si jantele arata excelent. Singurul motiv pentru care le vand este ca am cumparat jante mai mari, pe 14. ( ca un fapt divers, anvelopele Matador inca mai au pe ele tepisorii aia mici ...sunt practic noi smile.gif )
O sa pun poze cat de curand, deocamdata le-am dus la tara intr-un garaj...nu am fost inspirat sa le fac poze inainte.....
Anvelopele noi, rulate 1000 de kilometrii sunt fabricate in 2008 si cu certificat de garantie, iar cele KUMO ar trebui sa fie fabricate 2007, cand le-am cumparat de noi, o sa verific.

Jantele si capacele sunt fabricatie 2005, cand am cumparat masina, si sunt de asemente impecabile.
emilgreus
valabil
emilgreus
excl.gif
ciprianeduard
Pune pozele promise
emilgreus
Rotile sunt in garaj la Baltesti, la 20km de Ploiesti. Eu sunt din Ploiesti....asa ca, atunci cand o sa ajung acolo o sa fac si poze.

Tot ce pot sa iti spun este ca cele doua anvelope all season sunt pur si simplu noi, cu garantie, iar celelalte doua de vara sunt uzate maxim 10%. Asta e adevarul... smile.gif


Daca te intereseaza, da-mi de stire si mergem impreuna sa le vezi - pe cheltuiala mea, nu e o problema (am vazut ca esti tot din Ploiesti).
emilgreus
oferta valabila pentru cine doreste anvelope rulate maxim 10%.

Se potrivesc pe Dacia Berlina, SuperNova, Nova, Solenta.

post-336-1110552459.gif
emilgreus
Asa cum am promis atasez si poze. cat mai multe pentru a putea sa va faceti o idee.

M-am uitat mai atent si toate cele 4 anvelope sunt de vara.

Dupa cum am mai spus sunt impecabile cu uzura mai mica de 10%, doua dintre ele sunt folosite doar 1000-1500km si au certificat de garantie.

Jantele sunt si ele in stare impecabila si se potrivesc la Solenta si Super Nova.



21 Feb 2009, 19:00:
alte poze....

Rotile sunt echilibrate, mai trebuie doar montate pe masina smile.gif

Pentru mai multe detalii 0724071548

22 Feb 2009, 09:50:
Preturi:

- anvelope Matador, noi, rulate 1000 km, cu garantie - 60 ron/buc
- anvelope KUMO, rulate 8-9000km, 50 ron/buc

toate anvelopele sunt de vara

Jantele de taba, stare excelenta, 70 ron/buc (se potrivesc pe solenta, nova, etc)

Eventual si capacele originale de pe Hyundai - 60 ron toate patru

emilgreus
pret negociabil
emilgreus
S-au vandut

Se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.