Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Jante aliaj DSN
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ursul_bipolar
Sa fie in stare excelenta si la un pret decent tinand cont ca unele pe 14 pentru Solenza sunt 250 ron bucata. Daca au si cauciucuri de vara pe ele cu atat mai bine, dar nu e obligatoriu.
ursul_bipolar
up... astept!
ursul_bipolar
up
emilio
Cat oferi cu cauciucuri si fara pe un set de 4 bucati?
ursul_bipolar
ai pm!
emilio
Am vazut pm.2 jante le-am luat recent si sunt noi si au costat 520 ron.Au cauciucuri noi pe ele .Multumesc oricum d eoferta.Prefer sa le tin in magazie
ursul_bipolar
QUOTE(emilio @ 9 Feb 2009, 11:56)
Am vazut pm.2 jante le-am luat recent si sunt noi si au costat 520 ron.Au cauciucuri noi pe ele .Multumesc oricum d eoferta.Prefer sa le tin in magazie
*



Ok!
Multumesc mult.

up!
ursul_bipolar
up
tortulet
Stau si eu la rand pentru 4 bucati aliaj pt un twingo pe 14 sai pe 13 cu tot cu gume smile.gif
ursul_bipolar
up
ursul_bipolar
up
sergiu-iulian
salut.ma intereseaza si pe mine niste jante de aliaj de supernova.astept si eu niste oferte.
P.S. am postat aici ca sa nu mai deschid alt topic.mersi
ursul_bipolar
Nu mai vreau jante pentru ca oamenii cer preturi astronomice pe ele.
Vreau doar niste capace de Solenza originale, fara gaura in mijlocul lor si fara urme vizibile de zgarieturi. Ale mele s-au cam spart cand am incercat sa tai surubul ala de la antifurtul pentru capace, se blocase si nu am mai avut ce sa-i fac.

Deci UP pentru capacele originale de Solenza. Astept oferte aici sau pe PM.

Multumesc mult!
ursul_bipolar
Vreau capace! tongue.gif
ursul_bipolar
sus
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.