Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Far dreapta Laguna 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
audiofilu'
Am un far original Valeo,exact ce comercializeaza serviceurile din reteaua Renault,pentru Laguna 2 face-lift cu xenon OEM (far elipsoidal-cu lupa pe faza scurta pentru cine nu stie).
Farul e in cutie,este neatins,daca este cazul fac poze.Nu stiu cit mai e la ora actuala prin magazine dar eu il las la 600 lei.Daca vi se pare mult faceti o oferta,nu-i problema.
audiofilu'
500 lei.Nefolosit,nescos din cutie,ne...nimic.
audiofilu'
UP,nou.500 lei.
0722916090.
Asa arata modelul,e cu xenon pe faza scurta desi nu pare:
http://www.turatii.ro/imgpop.php?rub=imagi...ticole&ncod=577
audiofilu'
Valabil,nou-nout,neatins.
audiofilu'
Far nou-nout,neatins nu dat jos de pe masina si cosmetizat...
Cutie,Valeo.
audiofilu'
Asta n-are noroc sa vada alte fete.
UP!!!
audiofilu'
450 lei.
Acelasi far,la fel de sigilat,samd.
audiofilu'
Sus cu el...
audiofilu'
QUOTE(audiofilu' @ 6 Feb 2009, 12:14)
Am un far original Valeo,exact ce comercializeaza serviceurile din reteaua Renault,pentru Laguna 2 face-lift cu xenon OEM (far elipsoidal-cu lupa pe faza scurta pentru cine nu stie).
Farul e in cutie,este neatins,daca este cazul fac poze...
*



UP.
audiofilu'
400 Leusori.
corvinarh
trebuie cumparat kit xenon pentru a-l putea monta?
audiofilu'
Nu inteleg intrebarea.Masina este model face-lift,farul este in cutie,fara balast si bec xenon,doar farul,asa vine.
Se recupereaza balastul si becul D2S (daca mai sint intregi) si se monteaza.
corvinarh
eu te intrebam pentru ca nu am xenon pe masina... si daca era convenabil, imi cumparam si un far de stanga...
audiofilu'
Evident ca NU merge,de potrivit se potriveste insa trebuie kit xenon separat.
Am arata intr-un link de mai sus exact cum arata farul.
Daca vrei xenon de ce nu pui un kit neaparat cu bec H7 4300K pe farurile actuale?
Si asa sint o gramada de melteni cu xenon de peste 6000k,macar cel original,OEM este 4300k si nu degeaba...asigura cea mai buna iluminare in toate conditiile.E adevarat ca nu ai sistem de spalare si de reglare automata functie de incarcatura care sint conditii esentiale la sistemele astea...
corvinarh
cred ca asa o sa fac... insa nu stiu cat de bine merg fara farul cu lupa pe faza scurta
audiofilu'
UP!!!!
audiofilu'
Valabil,UP.
audiofilu'
N-am cum sa-l mai descriu...UP!
audiofilu'
QUOTE(audiofilu' @ 6 Feb 2009, 12:14)
Am un far original Valeo,exact ce comercializeaza serviceurile din reteaua Renault,pentru Laguna 2 face-lift cu xenon OEM (far elipsoidal-cu lupa pe faza scurta pentru cine nu stie).Farul e in cutie,este neatins...
*



[attachmentid=1627507167]
UP!!!

audiofilu'
Valabil.
audiofilu'
UP...
audiofilu'
400 lei.
audiofilu'
Valabil.
audiofilu'
UP...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.