Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: MP3 Player Blaupunkt de vanzare
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
thedrill
Vand MP3 Player auto marca Blaupunkt model Brisbane SD48, in garantie inca 1,5 ani (la DOMO), stare impecabila, 4x50 W, citeste carduri SD/MMC, citeste flash drive-uri USB, sunet impecabil, egalizator avansat, afisaj vario color (4096 culori) poate fi asortat cu orice bord, bluetooth ready, suporta telecomada pe volan Blaupunkt, cablu usb inclus, kit de montaj inclus, se conecteaza fara adaptoare la Renault si Dacia. Pret 250 RON neg.
ANTIdacie
salut!as vrea sa imi cumpar eu un mp3 Blaupunkt dar spune-mi daca modelul acesta este cel fara cd!Multumesc anticipat!Si apropo de unde esti si daca il ai montat pe masina sa vad inainte cum se aude!
alinushy
Radio_auto_Blaupunkt_Brisbane_SD48
thedrill
Da, este modelul fara CD. Dar la ce iti mai trebuie CD, cand ai atatea medii moderne de stocare? Ai USB, SD, AUX (2 intrari), la o adica CD changer. In plus ai aici avantajul ca schimba melodia instantaneu, nu exista nici un zgomot intern (nu exista motoare care sa invarta CD-ul) si in plus nu-ti sare melodia cand dai peste gropi.
Iulikk
De unde esti?
thedrill
cluj-napoca
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.